Политикаwww.depo.uaApr 12

У Раді хочуть карати нардепів, які не носять маски

nk_hauz/-my4h6ewhdjkiyqgg6qf.jpg

Народних депутатів, які порушують масковий режим на роботі, можуть почати притягувати до адміністративної чи кримінальної відповідальності

Про це заявив перший заступник глави парламенту Руслан Стефанчук на погоджувальній раді.

Високопосадовець запропонував передбачити відповідний правовий механізм притягнення їх до відповідальності.

Стефанчук також закликав керівників фракцій звернути увагу на дисципліну масочного режиму в залі.

"Я побачив, що заклики з боку президії не діють. Я хотів би, щоб ми знайшли все-таки той механізм, за яким буде здійснюватися фіксація правопорушення та депутати, які допустили це, будуть нести відповідальність – адміністративну, правову", – наголосив він.

Стефанчук іронічно додав, що це надзвичайно важливо не тільки для підвищення правової свідомості, а й для наповнення державного бюджету.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні маски носитимуть до кінця року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну таки Сруль, ты тут не балуй -таки ты шо дуЛак? Отвечай на вопрос, а не встречный задавай - или признавай, что ты продажный МУДАК! "Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?" Цэ важный вопрос для твоей ЕДИНОЙ и ны делимой колониальной крайины, пид руководством воров-керивником и их бандитов-убийц рагулей! Ну дафай тварь - Зиг-Хай! Отвечай!!!
Мяколка
пиймать и описать. куди тики местни смотрять?
Мякола
а тож, вот тики и можуть шо блакоти. треба идти на Крим.
ке
не ври батареи горячие!
Елена
Это Луночка бизнес,он не имеет национальности,он гражданин того государства или государств где в первую очередь могут сохраниться его средства,а не где он зарабатывает,ибо это "святой строй" , двигатель всего человечества со слов этого недоумка Роджера, поэтому Америка с нами!а с Роджером соЛЖЕницын,такие вот дела.
Альфа і омега
Каменяр, а нащо тобі служити націоналістам, нащо служити нації? От подивись на жидів - вони нікому не служать окрім Б-га. Хіба ж вони не є прикладом для наслідування?
привет от генерала Мороза.
Що тут скажешь? скажу - попрыгай д о небес - свою кричалку-СУГС- покричи сто раз..Тогда быть может и согреешься. А на дровишки не надейся уж больно золотые они теперь