У Раді хочуть зробити непленарним тиждень з 5 по 9 жовтня
Политикаrubryka.com27 сентября 2020

У Раді хочуть зробити непленарним тиждень з 5 по 9 жовтня

У Верховній Раді розглядають можливість зробити непленарним тиждень з 5 по 9 жовтня у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби у народних депутатів.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця голови фракції політичної партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"У нас зараз дуже багато випадків, зокрема 8 активних випадків, у нашій фракції саме серед народних депутатів. Ми точно будемо працювати наступний пленарний тиждень повноцінно. Можливо будуть зміни по другому пленарному тижню, який планувався. Будемо дивитися за ситуацією. Наскільки я знаю, представники фракцій звернулися до Голови парламенту, щоб змінити другий пленарний тиждень на роботу в комітетах або в округах. Дійсно, у нас друга справжня хвиля ковіду, і депутати не виняток",- зазначила Кравчук.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .