Политикаwww.unian.ua29 нояб.

У Раді на завтра скликають нараду голів фракцій – нардеп

nk_hauz/-mnkgv5igndvubfagn7m.jpg

Обговорюватимуться закони з вирішення конституційної кризи і закони про підтримку бізнесу. У понеділок, 30 листопада, має відбутися чергова нарада голів фракцій Верховної Ради.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови фракції «Голос» Ярослав Железняк.

«Завтра знову збираємося головами фракцій о 9:00. Теми плюс-мінус такі самі. Головний фокус: закони з вирішення конституційної кризи; закони про підтримку бізнесу», - написав він.

Раніше Железняк повідомив, що 28 листопада об 11:00 відбулася нарада керівництва фракцій за участю прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Обговорювались теми роботи парламенту в грудні, держбюджет-2021, закони з «конституційної кризи» і закон про призначення голови Національного антикорупційного бюро України, закони про підтримку бізнесу і відтермінування введення реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців, про можливий локдаун. «Обговорювали, навіть графіки бачили. Є базовий сценарій, але все залежить від цифри хворих. Питання чутливе, тому конкретні дати нехай озвучать у Кабміні. Але скидається на те, що тут без варіантів», - написав депутат.

За його словами, також обговорювалась можливість додати пленарні дні ВР у грудні. «Наприклад, зробити 2-3 пленарні тижні поспіль. Але тут є проблема, тому що не лише багато депутатів хворіють, а й більш як 50 співробітників Апарату Ради», - пояснив Железняк.

💬 Последние комментарии
кипчак
С таким уровнем и условиями жизни, созданными властями, запуганными радикалами и "патриотами" заболеваемость докатилась до такого уровня, что до 60 лет большинство населения больно неизлечимыми и тяжелыми недугами, не позволяющими нормально работать. На больничные предпринимателям и государству видимо приходится тратить больше, чем получать от увеличения трудового стажа. Вот и все "достижения" открытых гидных и скрытых (якобы отличных от них, на чем и вылезли в победители на выборах) Зелефанов.
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.