У Раді підрахували законопроекти за минулий рік
Политикаfbc.ua16 мая 2021

У Раді підрахували законопроекти за минулий рік

Стало відомо, які парламентські комітети були найбільш продуктивними у законотворчості у 2020 році.

Як свідчать дані аналітичного центру Інституту законодавчих ідей в рамках проєкту “Парламентські комітети та стейкхолдери: моніторинг взаємодії”, найбільш активним був Комітет з питань фінансів, податкової і митної політики. Члени цього Комітету зареєстрували 199 законопроектів. Комітет з питань соцполітики і захисту ветеранів – 121 проєкт. Трохи менше вніс у Раду Комітет з питань правоохоронної діяльності – 91. Парламентський комітет з питань бюджету зареєстрував 69 законопроектів.

Найменш активним виявилися: Комітет Ради з питань транспорту й інфраструктури – лише 11 проєктів законів, парламентський комітет з питань молоді і спорту – 9, а також Комітет з питань цифрової трансформації — 9.

Комітет Ради з питань нацбезпеки, оборони й розвідки зареєстрував найменшу кількість – лише 6.

Загалом у парламенті налічується 23 комітети.

Раніше повідомлялося, що парламентський Комітет з питань екологічної політики радить Верховній Раді підтримати за основу доопрацьований законопроект №3091 щодо реформи державного екологічного контролю. Йдеться про проєкт закону “Про державний екологічний контроль”.

Також ми писали, що народні депутати готові повторно передивитися законопроект під номером 2683 «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення». Йдеться про перше читання. У документі пропонують ввести накопичувальну пенсію вже з 1 січня 2023 року.

Написать комментарий