Политикаua.news1 февр.

У Раді презентують новий закон про місцеві референдуми

nk_hauz/-mssqo285hwm7_m-rtjn.jpg

Народні депутати підготували новий законопроект про місцеві референдуми. Документ презентують до кінця наступного тижня на засіданні робочої групи з питань народовладдя, повідомив перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Я вважаю великим здобутком нашого парламенту, – це прийняття закону про всеукраїнський референдум, і як голова групи Верховної Ради з народовладдя я хотів би звернути вашу увагу, що на цьому ми не завершуємо формування великого блоку законів, які стосуються прямої демократії. Ми зберемо чергове засідання робочої групи з народовладдя, де буде презентуватися перший проєкт закону про місцеві референдуми», – анонсував нардеп, інформує Еспресо.

Нагадаємо, 26 січня парламент підтримав у другому читанні «Закон про народовладдя через всеукраїнський референдум». У першому читанні документ було ухвалено 18 червня 2020 року голосами 252 народних депутатів.

Перший референдум може відбутись в Україні уже у 2021 році. Вартість референдуму дорівнюватиме  вартості одних виборів. Спікер парламенту Дмитро Разумков уточнив, які питання не будуть виносити на референдум. За словами Стефанчука, закон про ринок землі може бути скасований через всеукраїнський референдум.

💬 Последние комментарии
Елена
Конечно нет,а что это?
Антиелена
А у тебя хоть есть мысли, Ленка-белка? Ты хоть балет от борделя отличаешь?
Золотарь
Ленка-целка-зрелка, а ты какой вид минета используешь?
Всему виною кокаин...
Опять нанюхался кокаина, болезный? 2-го февраля он с началом петних Олимпийских Игр поздравит! Однозначно!
Антиелена
"успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…" - это яйценюх, потрох и клоун? Желаю тебе, Ленка-сралка-давалка, тяжко работать в коленно-локтевой и получить свое заслуженное, геморойное... ну ты поняла!
Одессит
Владимир Владимирович, мы всей Малой Русью от Одессы и до Харькова молимся за возвращение домой в Россию-Матушку. Умоляем, не оставьте нас в этот раз, как оставили в 2014 году.
Елена
С наценкой даю только в свою болезную сраку! Надо же сало компенсировать оно нынче в житомире подорожало страшно! Приходиться сраку свою намазать , а потом на закуску пойдёт !
Авторские статьи