У Раді презентують новий закон про місцеві референдуми
Политикаua.news01 февраля 2021

У Раді презентують новий закон про місцеві референдуми

Народні депутати підготували новий законопроект про місцеві референдуми. Документ презентують до кінця наступного тижня на засіданні робочої групи з питань народовладдя, повідомив перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Я вважаю великим здобутком нашого парламенту, – це прийняття закону про всеукраїнський референдум, і як голова групи Верховної Ради з народовладдя я хотів би звернути вашу увагу, що на цьому ми не завершуємо формування великого блоку законів, які стосуються прямої демократії. Ми зберемо чергове засідання робочої групи з народовладдя, де буде презентуватися перший проєкт закону про місцеві референдуми», – анонсував нардеп, інформує Еспресо.

Нагадаємо, 26 січня парламент підтримав у другому читанні «Закон про народовладдя через всеукраїнський референдум». У першому читанні документ було ухвалено 18 червня 2020 року голосами 252 народних депутатів.

Перший референдум може відбутись в Україні уже у 2021 році. Вартість референдуму дорівнюватиме  вартості одних виборів. Спікер парламенту Дмитро Разумков уточнив, які питання не будуть виносити на референдум. За словами Стефанчука, закон про ринок землі може бути скасований через всеукраїнський референдум.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии