Политикаwww.slovoidilo.uaJul 1

У Раді профільний комітет схвалив законопроект Зеленського про олігархів

nk_hauz/-mdthy1rbpdfgvhii-b2.jpg

**Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки за результатами розгляду порекомендував депутатам прийняти в першому читанні законопроєкт президента Володимира Зеленського про олігархів.******

Так, дев'ять народних обранців проголосували за прийняття, чотири - проти, один депутат утримався. Зазначається, що підтримали законопроєкт переважно нардепи з фракції «Слуга народу».

Нагадаємо, 2 червня президент України Володимир Зеленський вніс до Ради законопроєкт №5599 про олігархів. 3 червня з'явився текст президентського законопроєкту.

Пізніше до нього з'явився альтернативний законопроєкт від представників опозиційних партій. На сьогодні кількість альтернативних документів збільшилася до трьох.

При цьому заступник голови фракції «Слуга народу» в парламенті Євгенія Кравчук заявила, що крім законопроєкту про деолігархізацію буде ще запропоновано не менше 7 додаткових законопроєктів.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В пакеті з гуманітарною допомогою (ГУМКОНВОЇ) зброєю і боєприпасами сепаратистам в Луганську і Донецьку, обстріли військових частин з території Росії, тисячі російських військових " у відпустці" на танках, які з Бурятії, Уралу і Кавказу приїхали "відпочивати" на Донбас, а "зелені чоловічки" в Криму... Чого вартує лише 12 000 автоматів, привезених Сергієм Кургіняном як "гуманітарна допомога" від "российского гражданского общества" .....
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????