Политикаwww.unn.com.ua13 сент.

У Раді зареєстрували новий законопроект про столицю

У Верховній Раді України зареєстрували новий законопроект про столицю України. Документ внесений 13 вересня під номером 2143. Відзначимо, що документ має назву "Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ". Наразі текст документу відсутній і пояснювальна записка теж. "Передано на розгляд керівництву", - зазначено на сайті ВР. Додамо, що профільний комітет, який розглядатиме документ, - Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Раніше, у "Слузі народу" розповіли про зміни до закону про столицю.

💬 Последние комментарии
НАЙОБ ПЕРЕВОРОТОМ!
НАЙОБ ПЕРЕВОРОТОМ!
Луна -2
Три ха ха - Клоуну надо было попиариться-вот он и задумал пеерворот, а дурачье вроде тебя поверило.Ахметке пока не выгодно проводить переворот ....
ВЕЧНО ВСЕМ НЕДОВОЛЬНАЯ уКРАИНА...ПОЗОР!
ГЭТЬ и СМЭРТЬ - 30 лет только и слышно в украине... Вечно всем недовольная хохляцкая нация!!!
е
не гавкай, шавка американская.... марш под мост, морячки заждались...
Луна -2
Вообще-то, там были наемники ваххабиты из Саудовской Аравии .Исламские террористы фанатики -Кроме того , там была неразлучная троица -Кличко, который мэр Киева,сЕНЯ -КРОЛИК -который наворовал миллиард на стене Тягнибок - лидер нацистской парти на Украине(Что-то про него совсем не слышно, затаился где-то в схроне)
е
про то КАК ты тут лижешь Америке жопу напомнить??
ВЕЧНО ВСЕМ НЕДОВОЛЬНАЯ уКРАИНА...ПОЗОР!
ГЭТЬ и СМЭРТЬ - 30 лет только и слышно в украине... Вечно всем недовольная хохляцкая нация!!!