У Раді зареєстрували законопроєкт про легалізацію приватних армій - депутатка
Политикаwww.ukrinform.ua01 апреля 2021

У Раді зареєстрували законопроєкт про легалізацію приватних армій - депутатка

На поточному скликанні Верховної Ради зареєстровано законопроєкт, який має легалізувати діяльність приватних військових компаній.

Про це сказала в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла, повідомляє Укрінформ.

«У плані законопроєктних робіт на поточне скликання Верховної Ради такий законопроєкт є, він зареєстрований. Але чи готове до цього суспільство? Та й реалізація цієї ідеї теж під великим питанням», - сказала вона.

Водночас Безугла зазначила, що ще більше виникає сумнівів з легалізацією ПВК, якщо згадати, що парламент виявився не готовий підтримати законопроєкт, який регулює оборот короткоствольної зброї та пропонує більш ліберальні підходи до використання її населенням. «Тож, думаю, найближчим часом закон про ПВК ми не ухвалимо», - зазначила депутат.

Як повідомлялося, 24 березня СБУ повідомила, що викрила воєнізоване збройне формування, так звану приватну військову компанію. Її можливими організаторами СБУ назвала колишнього командира батальйону «Донбас», колишнього народного депутата Семена Семенченка та Євгена Шевченка, відомого як «позаштатний агент НАБУ». Також Печерський районний суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт до 24 травня екскомандира батальйону «Донбас» Анатолія Виногродського (позивний «Гал»), якого підозрюють у співучасті в організації приватної військової компанії Donbass Battalion Corporation, створеної ветеранами з батальйону «Донбас» на чолі з Семенченком. Йому інкримінують співучасть у створенні і керівництві незаконним воєнізованим формуванням.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Герои Крут, Арсен Борисович, и рядом с нами не стояли!
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!