У регламентному комітеті пояснили процедуру підписання законопроектів за відсутності Разумкова
Политикаwww.unn.com.ua18 ноября 2020

У регламентному комітеті пояснили процедуру підписання законопроектів за відсутності Разумкова

Якщо голова Верховної Ради Дмитро Разумков хворітиме протягом довгого часу, то є процедура підписання документів онлайн. Відтак, його відсутність не ставить під загрозу підписання важливих законопроектів, зокрема, Держбюджету на 2021 рік. Про це в коментарі УНН розповів голова парламентського комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради, народний депутат Сергій Кальченко.

Відповідаючи на запитання, якщо хвороба Разумкова затягнеться, чи поставить це під загрозу підписання важливих документів, зокрема Бюджету на 2021 рік, Кальченко відповів: "Ви знаєте, я не люблю такі питання обговорювати гіпотетично. Тим більше питання, які стосуються здоров’я людини. Тому давайте побажаємо Дмитру Олександровичу скорішого і повноцінного одужання".

Також він додав, що є спеціальна процедура підписання документів.

"Існує підписання і електронне, і підписання оригіналу документу на папері. Як це буде організовано, то інше питання", - додав Кальченко.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що у нього підтвердили захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Після чого він тимчасово передав свої повноваження заступниці Олені Кондратюк.

Після цього вчора, 17 листопада, вона вперше головувала на пленарному засіданні ВР. У цей день ВР ухвалила постанову про зміну календарного плану роботи і відмінила всі інші пленарні засідання цього тижня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Диалог может вестись с равнозначными и по силе партнёрами ,иначе диалога не будет,сильные всегда навязывали свою волю слабым,так было всегда,есть и будет.А Украина будет европейской державой,а Роджер никогда не сказал плохого слова о российских олигархах,мало того,он хочет чтобы их ине трогли, мерзавец.
е
хм... Елена №2... мысли читать это не ко мне, а к экстрасенсам... Так вот этой самой "беллетристикой" занимается как раз твоя любимая Елена, которую ты так рьяно защищаешь... И кстати на счет тупизны, что-то Елене ты такого не пишешь, Елена №2)))
Елена
В данном случае не жевать капусту,а её загребать.
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...