У РФ пригрозили заходами у відповідь на нові правила в'їзду росіян до України
Политикаunian.ua11 июля 2017

У РФ пригрозили заходами у відповідь на нові правила в'їзду росіян до України

У Росії назвали введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян РФ, що в'їжджають до України, "по суті, встановленням візового режиму". Росія вживатиме заходів у відповідь на посилення правил в'їзду до України, "яке можна вважати візовим режимом". Про це заявив у понеділок перший заступник голови комітету Ради федерації з оборони й безпеки Франц Клинцевич, передає "РІА Новости". "Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в'їжджають до України, або так званого біометричного контролю – це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його "упаковка" принципового значення не має", - вважає Клинцевич. Він наголосив, що, судячи з останніх заяв, Київ вже зважився на введення подібних заходів, а тому їхній "обов'язок попередити - кроки у відповідь обов'язково будуть". "Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють у Росії", - зазначив російський парламентарій. Клинцевич не відкидає, що когось з них "доведеться ввічливо попросити залишити РФ". "Росія повинна насамперед відстоювати інтереси своїх громадян", — додав законодавець РФ. Як заявив 10 липня секретар РНБО Олександр Турчинов, від росіян будуть вимагати попередньої реєстрації під час поїздок до України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Альянс Зеленского с Санду против России напоминают известный мультфильм. "Ребята,давайте жить дружно!" (Кот Леопольд). Но мыши сговорились мелко пакостить против него. И все зрители смеялись.
Габон не украина
Не оскорбляйте ГабоН украиной
Гость
Не день рождения, а День Позора в том, что родился это чудовище.
Луна-2
Радуются все писаки, к нам опять вернулась Псаки.. Будет весело у нас, пСАКИ-дама первый класс
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..