Политикаuainfo.org17 нояб.

У Швеції заявили про готовність направити військових до України

nk_hauz/74VTYw5nR.jpeg

Швеція готова направити військовослужбовців до України у рамках навчальної місії під керівництвом Євросоюзу.

Про це повідомив міністр оборони Швеції Петер Хультквіст в ефірі Sveriges Radio.

"Ми розглядаємо це як дуже важливу частину у рамках визначення амбіцій ЄС щодо сприяння безпеці та суверенітету України", - заявив шведський міністр.

Пропозиція про таку місію надійшла від країн Балтії після інформації про концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

"Наша солідарність з Україною завжди має бути дуже чіткою", - заявив Хультквіст.

Нагадаємо, 9 листопада агентство Bloomberg заявило, що Росія перекинула на кордон з Україною батальйон танків і цього разу розгортання часто відбувається вночі і проводиться "елітними підрозділами" військ РФ.

Президент Володимир Зеленський у відеозверненні 10 листопада наголосив, що скупчення та переміщення військ відбуваються на фронті восьмий рік і "психологічний тиск з боку РФ на нас давно не діє".

У Міністерстві оборони України повідомили, що станом на початок листопада біля українських кордонів та на тимчасово окупованих територіях перебувають близько 90 тис. російських військових.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...