У "Слуги народу" назвали союзника в новій Раді

16.06.2019 09:38 znaj.ua
У партії "Слуга народу" зробили гучну заяву. Керівник штабу Олександр Корнієнко повідомив, з ким не буде жодних спілок в новій Раді.

Також у партії "Слуга народу" вважають Ігоря Смешка і його партію "Сила і честь" союзником. Як відомо, вибори у новообраний парламент призначені на 21 липня.

В нещодавньому інтерв'ю "Українській правді" Олександр Корнієнко підкреслив, що їх союзниками в парламенті будуть нові сили. І до таких сил Корнієнко окремо відніс Ігоря Смешка і партію "Сила і Честь".

Аналогічну думку висловив і нардеп Антон Геращенко, коментуючи майбутній парламент.
"Потенційним партнером Зеленського цієї коаліції може бути партія Ігоря Смешка" Сила і Честь ", яка декларує нейтрально-позитивне ставлення до Зеленського", – сказав нардеп Антон Геращенко в інтерв'ю виданню "Цензор.немає".

Олександр Корнієнко сказав: незважаючи на те, що "Сила і Честь" вже брала участь у виборах, у її списку є нові фахівці. Такої ж думки дотримуються деякі діючі народні депутати. А серед тих, з ким у "Слуги народу" не буде жодних союзів, Корнієнко назвав "Оппоблок", "За життя" і "Батьківщину".

Варто нагадати, раніше стало відомо, що Юлія Тимошенко заявила, що вони з Президентом України Володимиром Зеленським однодумці в питаннях дострокових парламентських виборів та реальних змін, яких так чекають українці.

Комментарии

Николай, 17.06.2019 11:29

С учетом мажоритарки Зеля НИКОГДА не будет на 1 месте ! Эта невеста сама будет ложиться под первого попавшего жениха , чтобы как то оправдать ожидание избирателей ! А у Смешко как у тайного пособника Медведчука шансов попасть в парламент просто нет !

ca Гость, 17.06.2019 11:09

А чем Смешко отличается от предыдущей влады? Только тем, что в бытность его кэрування, Ющенко диоксину откушал:?))

ua вобла нина, 17.06.2019 09:45

Два клоуна уже высказали своё мнения

ua Chipset, 17.06.2019 03:25

Хай ця лыса башка Смешко ещё пройдёт в новую раду.А ,,Оппоблок,, точно пройдёт и у Юльки тоже неплохие шансы.Мечта Зели об однопартийном парламенте может так и остатся мечтой потому рейтинг презика тает скаждым днем и если выборы были осенью то неизвестно что от этих слуг осталось бы.

fr Гость, 16.06.2019 16:47

Союзниками "Слуг народа" будут очередные клоуны

Добавить комментарий