У “Слузі народу” хочуть внести зміни до Регламенту Ради
Политикаwww.ukrinform.ua28 ноября 2019

У “Слузі народу” хочуть внести зміни до Регламенту Ради

Депутатська фракція партії “Слуга народу” працює над законопроєктом щодо внесення змін до Регламенту Верховної Ради, який передбачатиме розділення розгляду законопроєктів на два етапи – обговорення і ухвалення рішення, що відбуватиметься у різні дні.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук у вступній лекції на тему «Формування та здійснення правової політики як основа розбудови правової держави» під час відкриття навчального циклу за програмою «Законотворча діяльність» та магістерською програмою «Європейське парламентське право» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України, повідомляє інформаційне управління апарату парламенту. «Необхідно збалансувати швидкість прийняття необхідних рішень із забезпеченням їх якості. І це має стати предметом діалогу задля внесення змін в Регламент Верховної Ради України та реформування роботи парламенту. Ми (фракція “Слуга народу”, – ред.) хочемо запропонувати розгляд законопроєкту розділити на дві стадії: обговорення і прийняття рішення. На прийняття рішення відводиться один день, умовно кажучи, четвер. Це день, коли приймаються тільки результативні рішення за результатами обговорення, проведених публічних дебатів», – пояснив Стефанчук. Як повідомляв Укрінформ, раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія спрогнозував, що парламент до нового року ухвалить пакет законопроєктів про внесення змін до Регламенту, якими передбачається запровадження нового формату роботи ВР, коли голосування за рішення відбуватимуться у чітко визначені дні тижня, а решта часу відводитиметься для виступів народних депутатів і їхньої роботі у комітетах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Гриша
Обнимают, а потом жестоко убивают и жрут! Совсем суки уже долбанулись
ГЫ
Я видел его интервью. И товарищ из краснодарского края у него спросил назовите дату когда освободите. После чего имперец покраснев отвел глаза. Они готовы - смешно
123
А где обоснования для этих переходов? Украина ждет когда определится ЕС со временем. Там сами не могут определится.
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!