У "Слузі народу" обіцяють результати опитування Зеленського ближче до вечора
Политикаwww.unn.com.ua26 октября 2020

У "Слузі народу" обіцяють результати опитування Зеленського ближче до вечора

Офіційні результати всеукраїнського опитування, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським 25 жовтня, очікуються у понеділок, 26 жовтня, ввечері. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила народний депутат, заступниці голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Я думаю, що ми зробимо певні висновки, у тому числі по організації процесу, але ті кадри, які ми бачили, по 5 разів за вечір, там представник "Опори", здається, голосував кілька разів, це такі вийнятки, які потрапляють у медіа, але більшість... голосувало по одному разу і там якихось таких порушень не було", - зазначила Кравчук.

Вона також вказала на наявність екзит-полу, який був для того, "щоб ці результати можна було перевірити з офіційними результатами".

"Якраз офіційні результати - вони будуть сьогодні очевидно оприлюднені, там ближче до вечора - вони повинні співпадати з результатами екзит-полу в межах похибки 2-3%, так як це є завжди", - сказала Кравчук.

Нагадаємо, 25 жовтня, у день місцевих виборів, біля виборчих дільниць відбулося так зване "опитування Зеленського", де людям пропонували відповісти на 5 запитань.

Були заяви щодо участі неповнолітніх в опитуванні. У поліції повідомили, що неповнолітні віком 14-18 років можуть займатися волонтерською діяльністю за згодою батьків. При цьому у поліції звернули увагу на випадок на Хмельниччині, де "дійсно займалася волонтерською діяльністю дівчина 11-ти років, вона проводила опитування". За даними поліції, на матір дівчинки склали протокол щодо невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

За результатами екзит-полу, проведеного в межах спільного проекту студії Савіка Шустера і телеканалу “Україна 24”, українці найбільше підтримали чотири з п’яти питань всеукраїнського опитування, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ПОДСКААЗКА ДЛЯ МВФ
Чтобы отмазаться от дупкраины, МВФ нужно поставить условие дупкраинцам ДОСТРОИТЬ СТЕНУ на границе с Россией!!! МВФ! Гонорар за подсказку мне не нужен. Я бескорыстно!
Луна-2
Чего так тянет нас к беса. Мы душу дьяволу продали.. Ведь на МАЙДАНЕ МЫ тогда. ЗА ДЬЯВОЛА, УВЫ СТОЯЛИ...
Луна-2
47 млн - амеры не прокормят.Надо население угробить до 12 млн. граждан .Тогда о кей...Оно И ТАК УМЕНЬШАЕТСЯ КАТАСТРОФИЧЕСКИМИ ТЕМПАМИ - поэтому и перепись власть не делает - боится, узнать что население - уходит, как вода в песок.
Луна-2
Ты же вроде ушла?И вот на те вам, опять появилась -Недолго музыка играла. Недолго фрайер правил бал .Недолго Эра танцевала .Опять вернулась она к нам.Ты же жила в Германии - память -то девичья. должна знаать, что это такое. -РАСШИФРОВЫВАЮ - -ГСВГ-Группа Советских войск Германии.-специально для таких как ты ...умников.
ера
Прорвемся....Киев будет стоять, пока ... в киевском Соборе святой Софии...на его защите стоит, возвышая руки к небу, “Нерушимая Стена” Богоматерь Оранта...Вот Это...ВЕЧНО... (а то,что дорвались до влады...и беснуются...так Это пройдет...СКОРО...)
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))