У "Слузі народу" планують висувати жінок у мери не тільки в Києві
Политикаwww.unn.com.ua21 июля 2020

У "Слузі народу" планують висувати жінок у мери не тільки в Києві

У пратії "Слуга народу" працюють над передвиборчою програмою їхнього кандидата на пост мера Києва Ірини Верещук, юридична частина вже готова. Також в мери планують висувати інших жінок, зокрема на пост мера Сум претендуватиме Тетяна Рябуха. Про це УНН розповіла заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

Відповідаючи на питання, чи не з’явилися конфлікти всередині партії після обрання кандидатом на пост мера Києва Ірини Верещук, Кравчук відповіла: "Ми якось нормально всі відреагували. Після цього і Микола Тищенко написав, що готовий допомагати. І (Олександр - ред.) Дубінський написав, що він не буде висуватися і буде допомагати. Я думаю, і (Олександр - ред.) Качура, і (Дмитро - ред.) Гурін будуть долучатися. Немає якогось такого незакритого гештальту після цього. В принципі, я вважаю, що Ірина перемогла заслужено. Дійсно, підтримка фракції справжня. У неї не великий відрив від наступного кандидата, але все ж таки вона на першому місці. Приємно, що Президент таки підтримав вже рішення фракції. Щоб це не було так, що рішення фракції одне, а соціологія і думка Президента інша. Тут три бали з трьох".

За її словами, наразі дуже важливо грамотно побудувати передвиборчу кампанію, адже часу дуже мало.

"Я думаю, якраз у зв’язку з тим, що вона (Верещук - ред.) такий, фактично можна сказати, несподіваний кандидат-джокер, то це якраз буде зовсім інша кампанія. Зрозуміло, що штаб є, працівники є, юридична частина також готова, також є вже приблизні ідеї щодо кандидатів до міської ради. Але сам факт, по-перше, гендерний. Я дуже рада, що з’являться кандидати-жінки. Не тільки в Києві буде кандидат жінка, а і в інших обласних центрах також планується. Зокрема, у Сумах Тетяна Рябуха. Сподіваємося, що все таки на ній зупинять свій вибір", - сказала Кравчук.

Окрім того, вона додала, що Верещук потрібно підтягнути до своєї команди сильних жінок.

"По-перше, вона буде незручним суперником для Кличка - у неї низький антирейтинг. Потрібно, звичайно, ще впізнаваність збільшити, хоча вона і так стартово непогана, однозначно хороша. Але ще можна збільшити, щоб кияни її знали, а не загальнонаціонально. Я б не недооцінювала, бо там такий скепсис з’явився в соцмережах. Власне, основне - пройти в другий тур їй і Кличку, а там вже може зіграти антирейтинг Кличка", - додала Кравчук.

За її словами, у Верещук є шанс на перемогу, адже раніше у киян не було альтернативи у виборі мера.

Кандидатом від "Слуги народу" на київських виборах буде Ірина Верещук. Вона запросила діючого мера Києва Віталія Кличка на дебати

1 комментарий

Написать комментарий
  • гость
    22 июля 2020
    А еще из женщин хорошие верховные главнокомандующие.Первой должна быть Елена.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…
Весёлый Роджер
Всё ТакЪ! ТакЪ Победим! Всех предадим и Победим! Вечный щирый лозунг! А ну ка, уси гуртом спиваем гимн xoxлoмудизма: «Сегодня ми, не на параде, Ми до Эуропы на пути, Ведь с наши Шмуля е в бригаде, С ним, з мудаком, швыдчей ползти! приспыв: Будет xoxлам рабство, рабство на века! У бандерской власти – сила велика!»
Весёлый Роджер
ОЙ, уж скики тыт тут "ПРИБРЕХАЛ" так на воз и тележку хватит! Тоже мне тут выискался -Та ратуте менэ, брехуна я обидел! Да тебе ... в глаза ... так усё роса! У тебя ни совести ничего нима - ты уэбок прохандон, щирый приспособленец! Вчера орал за КП_СС, ныне за Галичину_СС!
Весёлый Роджер
Привет "е"! Это у него метод такой - тотального обсирание оппонента! Вот на свой же вопрос про мукомольные заводы Украины - до сих пор молчит, зато меня: то всё куда то к морпехам пиндосным посылает, то на свалку жить помещает, а то на Сев. Донец рыбу ловить или там её членом глушить! Вот такое вин гивно!
Весёлый Роджер
Ой ну не надо тут целочку из себя строить! Щоб щирый прапор запизденец со клада и не крал! А кто вот это писал? И оправдывал воровство?! «Елена -11 июля 2020- Ну и что что брали пшеницу,...» с колхозных полей «Елена – 26 июля 2020- Ещё добавлю и уточню,тогда когда крали люди с полей и ещё откуда,домой несли ,на корм скоту,который выкармливая потом ели сами и на продажу оставалось мясо, молоко и яйца,» Вот так и укро Пъемонт и бохател, коди на него остальное быдло кацапское горбатилось и социализм строило! Ось воно як!
Славянин
Следуя его логике настоящих коренных народов не существует
Я
На ворах шапка горит