Политикаrubryka.comAug 5

У "Слузі народу" пояснили перестановки в Кабміні

nk_hauz/hw1GKhM7g.jpeg

Кабмін звільнив заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, також були призначені заступники міністра інфраструктури — Мустафа Найєм і Василь Шкурак, а заступником міністра оборони стала Ганна Маляр.

Про що говорять зміни в уряді, розповіла народна депутатка зі "Слуги народу" Олена Мошенець, пише "Україна 24".

"Я ставлюсь до цього дуже позитивно. Я вважаю, що якщо почитати біографії нових представників влади, вони дуже позитивні та професійні люди, я дуже сподіваюсь, що вони покажуть відповідні результати. В цілому я не можу сказати, що зміни в українському уряді відбуваються часто на рівні заступників міністрів, і я б не сприймала це як якісь тектонічні зрушення. Це тактична зміна працівників, які відповідають за певні завдання, це не політичні завдання, а конкретні завдання щодо конкретних напрямків", — сказала вона.

Мошенець окремо прокоментувала призначення Ганни Маляр заступником міністра оборони з питань інформаційної політики.

"Ганну Маляр я знаю особисто, дуже поважаю її як фахівця і впевнена, що ця посада відповідає її компетенціям, й що вона зможе реалізувати свої навички та досвід. Я вважаю, неважливо, скільки разів були зміни, важливо, який результат ми отримаємо і чи досягаємо цілей. Результат важливіший за процес. Хочу сказати, що на інформаційну війну Росія витрачає мільярди доларів – близько 4 млрд, з яких один йде на Україну. Уявіть собі, ці фінансові ресурси настільки сильні, що покривають не тільки Україну. І ми тут повинні боротися всіма можливими методами, і сфера інформаційної політики – це сфера компетенції Міністерства оборони", — сказала вона.

💬 Последние комментарии
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
писатель сказал
оказавшись на брайтон ты уже русский. вопрос симетизма намного шире . намного!
Доброзычлывый Украинець.
Да он с Лешей Гончаренко будет в петушиной сидеть вместе. И коболева с Турчиновым и авковым туда вставим. А соседями Куля в лоб, петя, гройсман, богатырева и сын БАЙДЕНА и ПЕЛОСИ.
ЛГБТ - выбор гейропы.
Она уже страна третьего мира. Предалагаю свозить тужа всех негров и трансгендеров. Пусть будет радужный континент. И всех афганцев туда.
Авторские статьи