Политикаsud.ua3 окт.

У «Слузі народу» повідомили, чого чекати судовій системі у найближчі два роки

nk_hauz/Oi1F6ZvnR.jpeg

«Слуги народу» планують зменшити термін розгляду справ, навантаження на суди та збільшити кількість справ, які розглядаються онлайн.

У суботу, «Слуги народу» на Великій фракції у Трускавці презентували план реформ на 2021-2023 роки, передає офіційний сайт «СН».

Під час заходу озвучили головні пункти, що стосуються верховенства права в Україні.

«Правосуддя має бути не тільки справедливим, але й швидким та зручним. А в центрі уваги судової системи – людина, наголошує голова Комітету з питань правової політики Андрій Костін.

Для цього нам потрібні зменшення термініу розгляду справ, навантаження на суди та кількості судових справ, збільшення кількості справ, які розглядаються онлайн, сталість та єдність судової практики).

Також важливим буде виконання судових рішень, збільшення довіри до правосуддя, невідворотність відповідальності за корупцію та відшкодування в бюджет від корупційних правопорушень, створення цифрових механізмів виявлення та запобігання корупції», — зазначили у «СН».

💬 Последние комментарии
Макс
И знаем об упадке нравственности в обществе.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
наблюдатель
И на сегодняшний день вокруг земного шара вращается приблизительно 3 000 спутников. Они немало облегчают нам повседневную жизнь — в том числе связь и путешествия.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
На «Саммит за демократию», который будет проведен США в режиме видеоконференции 9-10 декабря 2021 года, не пригласили Турцию. Китай, Россия, Венгрия, Египет и Вьетнам также не были приглашены.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
гость
И как-то так.