Политикаdilo.net.ua12 мая

У “Слузі народу” прояснили ситуацію з відставкою Степанова

nk_hauz/-m_v8seka9kxt2wb5thd.jpg

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук прокоментував можливість відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

“Підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради зібрані. Зібрані вони переважно з ініціативи фракції “Голос”, але багато і з фракції “Слуга народу” підписалися.

Питання, що має бути проведене засідання позачергове, фактично вирішене. Назад ходу немає, голова Верховної Ради має скликати за ініціативою понад 150 народних депутатів. Але чи буде проголосоване саме питання відставки пана Степанова, ми не знаємо”, – зазначив він.

“Слуга народу” зазначив, що альтернативної кандидатури на посаду глави МОЗ “поки що, окрім розмов, які вже точаться протягом року, немає”.”Можуть і не підтримати відставку пана Степанова, тим більше розуміючи, що це фактично, якщо визнати його дії незадовільними, то для нього це звільнення від політичної відповідальності, коли йому зараз дати легко піти, не завершивши справу, яку він розпочав, до кінця. Я говорю про вакцинацію і про отримання Україною тих поставок, які він, власне, обіцяв”, – пояснив Камельчук.

Нагадаємо, Арахамія повідомив, що “слуги” обговорять відставку Степанова.

💬 Последние комментарии
Очевидец
Блумберг - агентство лжецов, видимо у САШ очень большие проблемы
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.