У “Слузі народу” прояснили ситуацію з відставкою Степанова
Политикаdilo.net.ua12 мая 2021

У “Слузі народу” прояснили ситуацію з відставкою Степанова

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук прокоментував можливість відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

“Підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради зібрані. Зібрані вони переважно з ініціативи фракції “Голос”, але багато і з фракції “Слуга народу” підписалися.

Питання, що має бути проведене засідання позачергове, фактично вирішене. Назад ходу немає, голова Верховної Ради має скликати за ініціативою понад 150 народних депутатів. Але чи буде проголосоване саме питання відставки пана Степанова, ми не знаємо”, – зазначив він.

“Слуга народу” зазначив, що альтернативної кандидатури на посаду глави МОЗ “поки що, окрім розмов, які вже точаться протягом року, немає”.”Можуть і не підтримати відставку пана Степанова, тим більше розуміючи, що це фактично, якщо визнати його дії незадовільними, то для нього це звільнення від політичної відповідальності, коли йому зараз дати легко піти, не завершивши справу, яку він розпочав, до кінця. Я говорю про вакцинацію і про отримання Україною тих поставок, які він, власне, обіцяв”, – пояснив Камельчук.

Нагадаємо, Арахамія повідомив, що “слуги” обговорять відставку Степанова.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
4-5 лет назад, один челОвик пид Одессой, закупил ок. 2000 3-х литровых банок - для домашнего консервирования и как это называется кажется - автоклав? Я ржал над ним, прикалывался над количеством банок, а сейчас пишу ему хвалебные письма, мол молодец, так и надо, прикупи ещё столько же. У него, рядом с хатой, за эти вильные роки, щирюки вырубили почти все лесополосы.... Здравствуй Гуляй поле, ждемс банды на джипах!
Весёлый Роджер
Вы не оригинальны! Вот к примеру во время майдана, наш пропахандон-пердун Шмуля_Елен, шукал там на площади – … А дэ тут пенсию от нимеччины дают та тату-Шенген на сраку делают? Ему одна бабка возле Бессарабки казала, що семенки там продавала, вин сразу и побиг до майдана.
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"