У "Слузі народу" прокоментували можливість коаліції з партією Порошенка
Политикаwww.unian.ua15 апреля 2020

У "Слузі народу" прокоментували можливість коаліції з партією Порошенка

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сподівається до кінця каденції нинішньої Верховної Ради "прожити в режимі монокоаліції".

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на питання про схожі голосування за деякі питання і можливість коаліційного об'єднання з фракціями "Європейська солідарність" і "Голос".

"Якщо теоретично, з "Голосом" у нас дуже багато, я постійно вивчаю статистику, спільних голосувань, то з "ЄС" у нас дуже мало спільних голосувань. І звинувачувати або натякати, що у нас з «ЄС» може бути коаліція, - це неправда. І я думаю, що цього ніколи не станеться в цьому парламенті", - сказав Арахамія.

Він додав, що партія "Слуга народу" "прийшла до влади, фактично, на провалах і на корупційних скандалах, який були пов'язані з попередньою владою". "Тому ми точно ніколи в житті не дозволимо собі увійти з ними в коаліцію. Це виключений формат", - підкреслив депутат. Арахамія додав, що "нам не потрібна ніяка коаліція". "У нас монокоаліція. І я дуже сподіваюся, що ми зможемо прожити в режимі монокоаліції повний термін цього парламенту", - резюмував глава фракції.

Наступне позачергове засідання парламенту заплановане на четвер, 16 квітня.

Написать комментарий