У «Слузі народу» прокоментували можливість перенесення місцевих виборів
Политикаua.news02 мая 2020

У «Слузі народу» прокоментували можливість перенесення місцевих виборів

Наразі фракція «Слуга народу» взагалі не розглядає варіанту скасування чи перенесення місцевих виборів із жовтня 2020 на інший термін.

Про це розповів заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, народний депутат Олександр Качура.

Він нагадав, що зараз є два варіанти, за якими місцеві вибори можуть бути скасовані чи відтерміновані запровадити надзвичайний стан або змінити законодавство. Ні першого, ні другого не передбачається. При цьому Качура припустив, що можливо ці місцеві вибори стануть першими, коли кандидати не будуть проводити повноцінних зустрічей із виборцями.

Раніше ЦВК показала макети бюлетенів на місцеві вибори.

Рахункова палата планує провести аудити у Верховній Раді, Центральній виборчій комісії, Кабінеті міністрів, Раді національної безпеки та оборони, Конституційному суді, «Укрзалізниці» та інших державних структурах.

Голова Центрвиборчкому Олег Діденко вважає, що українське суспільство поки недостатньо розвинуте для того, щоб перейти на голосування в інтернеті. Також він не уявляє, як при цьому забезпечити таємницю голосування.

Написать комментарий