У "Слузі народу" розповіли, скільки нардепів з фракції підтримують Зеленського
Политикаrubryka.com01 ноября 2020

У "Слузі народу" розповіли, скільки нардепів з фракції підтримують Зеленського

У "Слузі народу" розповіли, скільки нардепів з фракції реально підтримують президента Володимира Зеленського.

Про це нардеп від партії "СН" Олексій Жмеренецкій розповів в ексклюзивному інтерв'ю "Рубриці".

"Рахуймо математично. У нас половина – мажоритарники, більш-менш вільні гравці. Це прагматичні люди, які голосують для того, щоб в їх політичній кар'єрі все було добре, на окрузі й так далі. Тобто з 245 осіб відняти "бородатих", "соросяи", половину мажоритарників, то ми отримаємо близько 150 осіб. Але, що ми маємо під поняттям "люди президента"?

Які голосують за будь-які ініціативи Офісу, не президента, а саме ОП, які не піддають це критичному осмисленню і не проявляють своєї позиції. Ось це люди президента? Тому що я себе вважаю теж людиною Зеленського, як і "соросят"… ", – відповів він на запитання журналіста.

Також в "Слузі народу" розповіли про побоювання щодо розпуску Ради.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
будь здоров и не кашляй
классику плехо знаешь...строка с "поминками" оттуда...
будь здоров и не кашляй
и где ты увидело...что луна плохо со здоровьем кому-то желает?...критикует...ДА!!! всем страшно от такой "команды"...помним обамовские ...Ливию, Сирию....напоследок Украину...само по себе судишь?...НЕ СУДИ - ДА НЕ СУДИМЫМ БУДЕШЬ..
Луна-2
Милок найдется кому купить и нефть, и газ, и крупный "Камаз"За РОССИЮ НЕ БЕСПОКОЙСЯ.побеспокойся о бедной, нищей Украине.
е
А само слабо сделать то что предлагаешь ему? Начни с себя, давай про украинских олигархов... Слабо тебе, не плачено...
е
Логично.. А теперь тоже самое про Америку напиши))
Елена
Хохлов,в отличие от тебя козлоослик,клэпку в голове мает, немного он обижен на Украину и украинцев,понимаю ,там эмоции верх над рассудком имеют,но козлоослик Хохлов нормальный человек,а ты мерзавец,а ну козлоослик наберись храбрости и скажи "Я ненавижу российских олигархов, грабящих Россию и её народ",а ну давай,скажи,ха,хрен скажешь ты такое, подонок.Украина будет богатой и счастливой,а козлоослик будет выть на Луну, спутник земли которая.А Америка, сейчас при Джо Байдене ещё больше будет помогать Украине, Слава Америке!
е
У атамана нема денежного запасу.. Т.е. ни базы и нептунов..