У "Слузі народу" розробляють кодекс етики для членів фракції
Политикаprportal.com.ua18 июля 2020

У "Слузі народу" розробляють кодекс етики для членів фракції

У фракції "Слуга народу" напрацьовують кілька внутрішніх документів, серед яких так званий "кодекс етики".

"У нас є робоча група, яка напрацьовує кілька документів. Це положення про фракцію – це якраз цей кодекс етики і коаліційна угода – більш деталізована програма партії", - сказала Кравчук, відповідаючи на питання, чи існує у провладній фракції якийсь внутрішньопартійний механізм для запобігання неприйнятній поведінці та висловлюванням з боку "слуг".

Я приклад ведуча навела нецензурні висловлювання про "собачий рот" нардепа-слуги Олександра Дубінського на адресу ексочільника Національного Банку України Якова Смолія.

Нагадаємо, у червні голов партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко та голова фракції Давид Арахамія в Миколаєві перед початком прес-конференції обговорювали свою колегу по фракції Ірину Аллахвердиеву. В ході бесіди Корнієнко назвав її "бабою робочої" і "взагалі красунею", а також порівняв її з "корабельної сосною". Пізніше Корнієнко заявив, що назвав "робочої бабою" не колегу по Раді, а миколаївського політика Тетяну Домбровську.

У січні 30 жовтня видання "Букви" повідомило, що нардеп Богдан Яременко (одружений чоловік, у якого є двоє дітей) на пленарному засіданні листувався в онлайн-мережі знайомств і питав у секс-працівниці про "умовах зустрічі". "Букви" опублікували фото листування з текстом: "Місце твоє. Секс захищений, класика і кричав. Анальний - табу. Час - 100 доларів. Дві години - 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна".

Яременко спочатку заявив, що спеціально спровокував журналістів, а листування було постановкою. Пізніше той же ресурс опублікував ще одне листування нардепа. Він писав дівчатам, що одружений і що він "нова людина в політиці". Після цього Яременко вибачився перед дружиною, дітьми і президентом Володимиром Зеленським, а на наступний день звинуватив журналістів у "крадіжці особистого листування" і пригрозив судом та кримінальною справою. "Публікація переписки - це табу", - наголосив Яременко.

Яременка через цей скандал зняли з посади голови комітету Ради з міжнародної політики.

2 комментария

Написать комментарий
 • не слуга а
  18 июля 2020
  СЛЕЗА НАРОДА
  Ответить
 • Игбун Хохлов
  18 июля 2020
  Кодекс етики для членів - Для тех членов, которыми на рояле играют?
  Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать