Политикаrubryka.com11 авг.

У "Слузі народу" висловилися щодо відставок у Кабміні

nk_hauz/XXJexXGng.jpeg

У Кабміні України (Кабмін) немає "священних корів", кожен міністр має демонструвати ефективну роботу, щоб залишатися на посаді.

Про це розповів на телеканалі "Україна 24" народний депутат від фракції "Слуга народу" Павло Фролов, коментуючи можливість кадрових перестановок в уряді.

На запитання, кого можна не побачити на посаді міністра вже восени, депутат відповів:

"Наразі немає ані офіційних, ані змістовних пропозицій щодо заміни будь-кого в уряді. Зараз уряд повністю укомплектований і він працює. Мені здається, що ще є багато часу, щоб кожен урядовець на кожній ділянці працював і не нервував через те, що вони можуть втратити (посаду – ред.), поліпшили результати. Тому що основний критерій – це ефективність. Якщо людина показує ефективну роботу, вона працює. У нас було таке, що ми за три тижні звільняли міністрів, тому що була неефективна робота".

Як підкреслив Фролов, "немає священних корів, кожен має показати результат".

"Наразі, якщо ми будемо роздмухувати – чи того міністра (звільнити – ред.), чи того – це призводитиме до того, що вони нервуватимуть у всіх галузях. І будуть думати про те, щоб переконати когось, що він працює ефективніше, а не реально робити свою справу на місцях. Мені здається, що в цих розмовах, особливо щодо прем'єр-міністра, зацікавлені ті сили, які не зацікавлені у стабільності", – сказав "слуга народу".

💬 Последние комментарии
Луна -2
Чемодан -вокзал -Россия! Говорите вы . Чемодан -вокзал -Европа ! Отвечаем мы. Вы разрушили Страну . Со своей ЕВРОПОЙ. вЫ ВТЯНУЛИ НАС В ВОЙНУ. ходим с голой попой. Это наша УКРАИНА. вам ее не взять Вам же только и осталось. ЗЕМЛЮ ВСЮ ПРОДАТЬ .
е
вот как только ОТВЕТИШЬ на заданные вопросы, получишь ответ на свой.. В порядке ВЧИНЕННЯ как ты САМ хотел...
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
---
я вообще не называл людей. я называл национальности,причем научно признаными названиями.Тебе же нужно затаскать до блевоты тему .Я в этом участвовать не буду.
Авторские статьи