У "Слузі народу" заявили, що вибори не завадять зібратися позачерговій Раді для ухвалення держбюджету
Политикаrubryka.com27 сентября 2020

У "Слузі народу" заявили, що вибори не завадять зібратися позачерговій Раді для ухвалення держбюджету

Заступник голови фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає, що близькість місцевих виборів не може стати на заваді проведенню позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення в першому читанні законопроєкту про Державний бюджет на 2021 рік.

Щодо ймовірності проведення 20 жовтня позачергового засідання ВР політик зауважила: "Так, скоріше за все, так і буде. Це буде один день, присвячений бюджету. Тобто, зараз ми збираємо правки народних депутатів, подаємо їх до Бюджетного комітету, він їх опрацьовує і вносить на голосування. І в такому вигляді, в якому ми проголосуємо його (проєкт держбюджет – ред.) в першому читанні, ми його віддаємо до Кабінету Міністрів, повертаємо на доопрацювання, і далі вони також дивляться і повертають нам",- зазначила Кравчук.

Водночас на запитання, чи вдасться зібрати народних депутатів на засідання лише за кілька днів перед місцевими виборами, парламентарій відповіла, що "вони мусять приїхати, тому що бюджет – це основний фінансовий документ країни, і ми не можемо залишитися без бюджету, бо вибори".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Пидоросня хохлатая, у меня на ВПН стоит "Сингапур". У них там какие-то технические глюки, но мне похер. Мне лишь бы доступ был, а что там высвечивается - глубоко насрать. Теперь по теме. У России СВОЯ армия, СВОИ технологии, СВОЯ техника, которую даже пиндосы признают наилучшей. У вас хохлатых недоумков НИЧЕГО нет. Какие-то вундервафли и минометы "Молот", которые положили хохлоту больше, чем армии ЛНР и ДНР.)))))
даунбасня такая даунбасня
Шоха даунбасянская и тут высрала свою бредятину
рот шире раззевай
Это тебе что ли, кремлядский прихвостень, репарации? Тебе никто ничего не должен, мудень!
пропагандоны пропагандонят
Кремлядь не пизди! Хуйловские мультики про ракету с "огибающей" траэкторией и прочую ересь оставь для своих лишнехромосомных сородичей! У кацапни из новых разработок, перекрашенное совковое наследие, которое в свое время было благополучно слизано с западных аналогов.
зря хрюкаешь мразота
Вылезла срашная гнида и захрюкала, а самое смешное оно под ненависным путеноидам "пендосвфским" флагом хрюкает! У тебя точно нихера нет, ебанная кремлядь!
Игбун Хохлов
Майя Гуайдовна Тихоновская.
Игбун Хохлов
Опять хохлатая пидоросня американской техникой хвастается. Нищебродина, а вас хоть что-то свое есть?