У "Слузі народу" збираються розглянути скандали довкола Тищенка та Шевченка
Политикаrubryka.com22 апреля 2021

У "Слузі народу" збираються розглянути скандали довкола Тищенка та Шевченка

Сьогодні, 22 квітня, відбудеться засідання фракції "Слуга народу", на якому будуть вирішувати, що робити з нардепами Євгеном Шевченком і Миколою Тищенком.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив нардеп Олександр Качура.

Депутат не зміг відпові, які рішення щодо депутатів будуть прийняті.

"Мені складно говорити, які рішення будуть прийняті, тому що я не розумію до кінця настроїв всієї фракції, у нас є частина депутатів, які запропонували навіть виключити депутатів, про яких ви сказали, з фракції, я поки що не бачив однозначної підтримки серед всіх депутатів фракції", – сказав Качура.

Нардеп зазначив, що з юридичної точки зору ні Шевченко, ні Тищенко закон не порушували.

"Якщо говорити як юристу – пан Шевченко не порушував закон, він мав право це робити. Якщо говорити про карантинні обмеження, які встановлені, чи були вони порушені – чи порушував Тищенко закон? Швидше за все, ні, але я його не захищаю, мені точно це не подобається. Я говорю як юрист. Як народний депутат скажу, що у той час, коли люди перебувають на карантині, вся країна їздить по талонах і не має коштів до існування, – навіть якщо ти в минулому успішний підприємець, закочувати такі вечірки з моральної точки зору неправильно. Але чи має він право на це з юридичної точки зору? Має. Тищенко не порушував закон, в готелі можна знімати номер, запрошувати гостей скільки хочеш", – сказав Качура.

Нардеп вважає, що депутати повинні визначитися зі своєю позицією і в разі розбіжностей з позицією партії влади покинути фракцію.

"Питання потрібно обговорювати. Ми повинні сприяти тому, щоб депутати прийняли для себе рішення: якщо хтось не згоден з політикою, яку проводить держава, потрібно вийти з фракції самостійно. Шевченко піднявся на сходинку вище, він може займатися самостійною політичною діяльністю, але для цього не потрібно перебувати у фракції "Слуга народу", – сказав Качура.

Нагадаємо, що журналісти "Схем" нещодавно опублікували докази того, що попри карантинні заходи в Києві нардеп Микола Тищенко провів вечірку 18 квітня.

Крім того, згаданий Євген Шевченко здійснив зустріч із невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ЛУНА-2
Ленок , ну сколько можно заезженную пластинку крутить -же сто раз доказывала что такое социальное государство и в чем отличается Украина от него - ВО -ПЕРВЫХ ЛИБЕРТАРИАНСТВО - эТО ПОЛИТИКА НЕ ОТНОСИТСЯ К СОЦИАЛЬНОЙ.путь взят именно на либертарианскую политику - где пенсий совсем не будет или будет но минимальная -Пенсии будут только у военных и судебной части населения - остальные будут жить собственные сбережения К этому нас готовят.Понимаешь все идет к тому что не будут платить денег Они хотят сделать накопительную систему - но ЕСТЬ РИСК - ПО - ПЕРВЫХ ИНФЛЯЦИЯ..во -вторых кто знает в какой банк положитть эти деньги -Банки могут лопнуть . И все сбережения пропадут .. В тертьих надо дожить до пенсии а получается так что ты всю жизнь будешь работать Сейчас подняли возраст до 63 лет Но где гарантия что возраст не поднимут о 70 лет ? ЕЁ НЕТ ...Вот и будет молодежь или уезжать, или горбатиться всю жизнь .до самой смерти.Кроме того они уменьшили отпуск - до 18 -19 дней вместо 24 дней.ВРоссии _где ежиков едят вернулись к той системе - что была .жЕНЩИНЫ ДО 55 лет , мужчины до 60 лет .Там сейчас выплачиваю.т и накопления...
е
Это не ответ, а обычный твой бред ниочем.. В ЧЕМ социальность??? Уже в ТРЕТИЙ раз подряд задаю этот вопрос, думаешь все как ты тупые и никто не видит как увиливаешь от ответа??))
Острова несвободы
Английского не знают, гамбургеры не едят, даже про американские мультики не смотрят. Атомные бомбардировки отмечают, культ императора, якудзу растят. Японские власти явно обиделись на несправедливость мирового устройства и что-то для себя задумали.
Луна-2
Идем красиво мы в Европу. На дно спускаемся все ниже. И подставляем им свою же жопу. Купаясь в собственной, вонючей жиже.
Елена
Прорвёмся,не вперой, всё будет хорошо.
е
Она ж по себе всех меряет... Сидит дома без дела, вот и считает что и остальные такие же...
Елена
С ним только так, только хардкор,по другому он не понимает.