У Сполученому Королівстві представлена ​​жорстка міграційна реформа
Политикаnewformat.info25 февраля 2020

У Сполученому Королівстві представлена ​​жорстка міграційна реформа

Влада Великобританії вирішила закрити кордон для некваліфікованих робітників із зарубіжних країн і пускати в королівство на заробітки лише «найрозумніших і хороших» іноземців.

В уряді Бориса Джонсона закликають бізнесменів готуватися до змін і позбутися залежності від низькокваліфікованої іноземної робочої сили з низькими зарплатами. Самі підприємці б’ють на сполох і пророкують кризу в охороні здоров’я та бізнесі.

«Сьогодні — історичний момент для всієї країни. Ми скасовуємо режим вільного пересування, повертаємо контроль наших кордонів і виконуємо бажання людей, вводячи нову систему міграції в Сполучене Королівство, засновану на балах. Вона покликана зменшити число мігрантів», — розповіла міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Пател, представляючи деталі обіцяної міграційної реформи. При цьому вона підкреслила: така воля народу, який проголосував за «Брексилт» і Консервативну партію.

Очікується, що нові правила будуть поширюватися і на громадян держав ЄС, і на інших іноземців — в правах їх зрівняють. Щоб отримати можливість працювати у Великобританії, здобувач повинен буде набрати 70 балів. Наприклад, маючи на руках запрошення на кваліфіковану роботу і розмовляючи по-англійськи, він отримає 50 балів. Ще 20 можна набрати, маючи ступінь кандидата в точних науках (якщо ця ступінь потрібна для роботи), подаючись на вакансію в сфері, що відчуває брак співробітників, або претендуючи на відносно конкурентну зарплату (£ 25,6 тис. при середньому рівні по країні в £ 27 тис. на рік).

Таким чином, з 1 січня 2021 року:

кордони Великобританії для некваліфікованих робітників будуть повністю закриті; кваліфікованим буде вважатися фахівець як мінімум з повною загальною освітою (закінчив старшу школу); самозайнятим працівникам без конкретного робочого місця (на кшталт слюсарів і будівельників) дорога в країну також зачинена; прикордонники не братимуть ідентифікаційні карти (внутрішні документи) Франції і Італії, так як деякі жителі країн поза ЄС підробляли їх і використовували для в’їзду у Великобританію.

Проте є і послаблення: наприклад, буде скасовано щорічний ліміт на число кваліфікованих фахівців, існуючий нині.

«Все це перебудовує нашу імміграційну систему, щоб до нас приїжджали найрозумніші, найгарніші люди з навичками. Для низькооплачуваних, низькокваліфікованих працівників — які домінували на нашому ринку праці і в міграційній сфері — шляху приїхати до нас більше не буде», — пояснила Пател.

За її словами, бізнесменам потрібно пристосуватися до нових умов і шукати кадри серед британців і тих 3,2 млн громадян ЄС, які подали прохання на отримання дозволу на проживання в Сполученому Королівстві. Також міністр згадала, що приблизно 8 млн чоловік у віці від 16 до 64 років «економічно неактивні» і їх можна навчити необхідним навичкам для того, щоб вони зайняли своє місце на ринку праці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа нет, дурака включил от ответа ушёл,я тебя спрашивала на чей ты стороне с портретом Сталина на стекле,где ответ? Видишь какой ты ,не хочешь однозначно ответить,гнильё ты ,гниль ,ха.
гость
Интересный ты мужик Анатолий. Нас предали в !991г. когда мы проголосовали за сохранение СССР. Ведь было это. Предали в отношении Русского языка. Было? Было. Предательство у нас в крови. Ведь о нас поговорка, як що не зъйм то понадкусюю. Теперь по поводу кредитов. Ты ведь живешь в Эвропе. Найди книгу Джона Перкинса. Исповедь экономического убийцы. Прочти и удивись, там мы описаны. Ну один в один. Кто виноват? Мы. Мы позволили себе из страны высокой культуры, высоких технологий стать быдлом. Позволили бандеровским рагулям сесть себе на голову. Мы позволяли себя дурить, из раза в раз наступая на те же грабли. Мы как идиоты верили. Нам с экранов вещали Шустеры и Куликовы, Говнопольские и Гандоны и почие Пальчевские. А мы верили, верили. И сейчас та думаешь мы пошевелим хоть одним органом? Мы опять будем на кухнях рассказывать о происках Москвы. Мы не способны к самооценке. Не способны самим себе сказать правду о себе. Мы хуже тех макак из Африки. Те только бананы жрут а мы срем кругом и радуемся. Стране 3,14.....ц. Допрыгались.
Весёлый Роджер
А шо Одесса? Город Герой! Пока под оккупацией галычанских рагульных банд! Да ладно тебе придираться к ошибкам, мудак ты Шмуля! Ну ошибся, ы шо, смысл то всё равно правильный! Как тебя мудака дед опустил, с твоими "работягами" запизденцами спекулянтами. Эх хорошо! Да, и даже не приэбывайся ко мне с ошибками, я же не учил австро-ляхову мову в школе, мне простительно. Я её тильки на вулице учил, да и то, цэ ни твоя "титульна" запизденска мова. Цэ мой xoxлoкацапский суржик. Кстати, типа, что у того деда з Херсона! Вот с такой, как у него мовой, запизденцы обещали всех НЫ щирых недоукраинцев на гилях вешать, но пока воны ... взяли паузу! И ты не понял маразматик Шмуля, я тебе не указываю как жить - тебе вообще не стоит это делать! Ты гэнэтичный рагульный мудант! Злобное завистливое существо с видами на Амэрыку! Сала Бандере - хероям убийцам Сала!
Elizabeth
Привіт всім Ви хочете отримати кредит, ви повинні бути дуже обережними, оскільки кілька сайтів - це шахрайські сайти. Я втратив роботу через запит на позику, який мені довелося зробити поруч з фальшивим кредитором, який зіпсував моє фінансове та професійне життя. Ось так я одного разу в час відпочинку читав свідчення на публічному форумі у Франції. Але, побачивши, що я вже став жертвою афери, я не хотів бути обережним, коли моя дочка попросила мене зв’язатися з цією дамою від імені Тіллі Вероніка, приватного кредитора, з яким я намагався, і сьогодні я можу сказати дякую БОГ для моєї дочки та пані Тіллі Веронік. Не треба мені вірити, але у тебе є вибір спробувати свою удачу з цією леді, тому що я мав з нею хороший досвід. Його електронна адреса: financetilly@gmail.com Зверніться до whatsapp: +33644683311 Успіхів усім і всім звертається Бог допоможе нам, і я скориставшись нагодою, щоб сказати щасливий Новий рік усім!
Елена
Любишь ты козлоослик людей,я тебя не обзываю грубо только из уважения к здешним посетителям и только,а так я бы тебе сказала грубо ,на великом и могучем, только вот культура не позволяет,а тебе и неведомо что оно такое,что за зверь такой эта культура,ты всё деньгами мераяшь,что три дэ принтер у тебя дёшев по сравнению порш коеном и так далее и тому подобное, всё деньгами,ни совести у тебя ни чести,ни культуры, ничего, только жадность и зависть и пустота,ты пустой внутри ,ни скреп нету,ни памяти погибших в прошлых войнах, только деньги и отдых по Шенгену в Европе,фейк ты Роджер ,не человек.ха.Сидишь в своём Северском Донце,на берегу и сиди там, ещё удивительно как тебя там держат,хотя зная как ты тут подлизывал ,то понятно.ха.
Елена
А как там насчёт Одессы? Ответ где? А как по твоему рОдянська Україна?Не тебе козлоослик мне указывать и жизни учить,ты подлое и поганое и нехорошее существо,у которого смысл жизни Шенген,а кто там не был неудачный ленивец ,ха.Ты козлоослик поганец,царь Поганин,ха.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Чего ты тут 3.14здишь Шмуля xoxлоМРАЗЬ ты продажная! Ты тварина свинорылая, ты кого оправдываешь? НЕ было у сепаров никаких гаубиц 152мм НЕ БЫЛО – когда твои нацисты били НЕ ПРИЦЕЛЬНО по Славянску 25 кг снарядами – только для того, чтобы этими смертями среди мирного населения напугать ВСЮ оставшуюся Украину! И напугали сильно! До сих пор все ссут выступать против хунты! Знаю, ты сейчас будешь про Нону отбрехиваться, так били – до Ноны! Вот мнение СПЕЦИАЛИСТА, а не продажного кальсонного артиста https://www.youtube.com/watch?v=E4SuUQPB-zI#t=33