У справі колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна ВАКС продовжує дослідження доказів
Политикаrailinsider.com.ua18 апреля 2020

У справі колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна ВАКС продовжує дослідження доказів

У Вищому антикорупційному суді за участі прокурора спеціалізованої антикорупційної прокуратури відбулось чергове судове засідання у справі про обвинувачення колишнього Міністра інфраструктури України у декларуванні недостовірної інформації. Про це повідомляє пресслужба САП на своїй сторінці Facebook.

“На засіданні колегією суддів ВАКС досліджено електронний носій інформації зі скопійованим вмістом мобільних телефонів обвинуваченого та його дружини. Крім того, судом досліджено докази сторони захисту.28 квітня 2020 року суд продовжить дослідження матеріалів на електронних носіях інформації сторони обвинувачення” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, колишній очільник Міністерства обвинувачується у тому, що подаючи декларації за 2015 і 2016 роки, він умисно вказав відомості, які відрізняються від достовірних на суму понад 3 млн гривень та 8 млн гривень відповідно. Дії ексміністра кваліфіковані за ст. 366-1 КК України.

Сам Омелян в одному зі своїх останніх інтерв’ю ресурсу Главком заявив, що він правий і переможе в цьому суді. Адже з усіх «гучних» обвинувачень на його адресу питання залишилося тільки щодо BMW, яке було куплене до того, як він обійняв посаду міністра.

Авто належить моєму братові, проте у НАБУ є своя позиція. Але ця справа вже завершилася великим пшиком – її метою було дискредитувати мене, коли я ще був на посаді міністра. Та я перестав ним бути, тож інтерес до неї став набагато нижчим.Я просто хочу, щоб істина перемогла. Потім у мене буде багато питань до НАБУ, чому в той час, коли я до них звертався офіційно і неофіційно, вказував на численні правопорушення в системі інфраструктури, єдине, що вони зробили, – це відкрили справу проти мене. А жодного великого розслідування щодо реальних топ-корупціонерів в цій галузі досі немає” – відзначив Омелян.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Иса
    18 апреля 2020
    Вор...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Макс
А они, как хотели???!!!! Столько стран разрушили и ничего, продолжают спокойно спать?!!! Так не бывает!!!! И не надо искать виновного там, где его нет!!!! Так что пожинайте плоды своего творения!!! Как аукнется так и откликнется!!!!!!!!!!!!
Гость
Заплетай косы, Дервиш! Будешь в тренде.
мм
...но... не делает!((
Старый хрен
Мне кажется, что у "сотрясателей" тоже свои династии.
е
Ха, Светличная... а что конкретно она сделала для города и области? НИЧЕГО.. вечно торговала своей..физиономией, не приложив ни капли финансов для осуществления како-го либо проекта..Туристка, вечно открывающая мифические офисы Харьковской области в Вашингтоне, Токио и тд..ну оочень нужное дело, сколько город на этом заработал? а потратил на ее вояжи?.. да и образование учительницы младших классов ни дня не проработавшей по специальности не добавляет никакого оптимизма в ее способностях руководить крупным промышленным городом
Гость
И если поживём...
Гость
И НЕЛЬЗЯ ЗАБЫТЬ "преступлений, совершенных нацистами и их пособниками"... однако "хватает приспособленцев, готовых предать память собственных предков". ... Помним, что "не существует Украины, в которой существует фашистский режим" ... "УКРАИНСТВО - ЭТО СЕПАРАТИЗМ"... ХУТОРЯНСКИЙ СЕПАРАТИЗМ... "НЕ ДОЛЖНЫ ДАТЬ БАНДЕРОВСКОЙ УКРАИНЕ" ИЗДЕВАТЬСЯ НАД ЛЮДЬМИ ... а ведь утеснены "миллионы и миллионы украинцев, живущих сейчас под гнетом кучки фашиствующих американских марионеток и их бандэровских приспешников".