Политикаdilo.net.uaJun 11

У США розповіли, як боротимуться з корупціонерами в Україні

nk_hauz/-mbrtvhymv4qbdicutp_.jpg

Для цього задіють кілька санкційних програм та інструментів.

Боротьба з глобальною корупцією і порушенням прав людини в світі є пріоритетом в політиці США. Про це повідомив Ерік Вудхауз, заступник помічника Державного секретаря США з питань протидії фінансовим загрозам і санкцій Держдепу США під час прес-конференції Democracy in action: Zero corruption conference, пише zn.

За його словами, уряд США має достатньо інструментів для боротьби з цією діяльністю, від іноземної допомоги до двостороннього залучення, існує багато програм і політик щоб допомогти в боротьбі з корупцією, крім видимих, як публічні санкції або обмеження на в’їзд.

Вудхауз нагадав про те, що Байден випустив меморандум по боротьбі з корупцією, який вперше встановлює заходи по боротьбі з корупцією.

“Ми продовжуємо працювати в усіх аспектах антикорупційної діяльності. Але сьогодні хотів би зупинитися на одному інструменті з програми, яку курують казначейство і Держдеп, яка займається фінансовими санкціями і забороною на в’їзд у зв’язку з корупцією і серйозними порушеннями прав людини. Введення цієї програми передбачає три завдання: перше, ми прагнемо перервати і стримати порушення прав людини і корупцію за кордоном, друге, ми хочемо протидіяти тим, хто діє безкарно, і третє, ми також прагнемо просувати і захищати, і застосовувати міжнародні норми разом з нашими партнерами і союзниками”, – повідомив чиновник.

Вудхауз зазначив, що санкції це лише один інструмент в наборі, вони не можуть діяти в політичному вакуумі.

“Ми впроваджуємо цю глобальну програму санкцій, як і інші програми санкцій і програми підзвітності. Вони повинні впроваджуватися за допомогою дипломатів, іноземної допомоги та інших належних інструментів, що включає обмеження на в’їзд, розділ 7031 (С) від щорічного закону від Держдепу, який націлений на корумпованих чиновників”, – заявив представник Держдепу.

Він також зазначив, що недавнє зарахування українського олігарха Ігоря Коломойського в цей список набуло широкої медійної уваги в Україні та в усьому світі. В цей же список потрапив в 2020 році Володимир Плахотнюк.

“Ми боремося з глобальною корупцією, це основний пріоритет для США. Ми визнаємо, що уряди не можуть зробити це самі, роль громадянського суспільства в тому, щоб викривати корупцію, включаючи глобальну програму Магнітського”, – зазначив Вудхауз, додавши, що в уряді США високо цінують роботу українських журналістів і організацій, їх інсайди, які допомагають уряду США побачити тренди на місцях і допомагають розширювати можливості.

💬 Последние комментарии
Макс
Взять петра , поставить раком , и зажать соски в тиски .И нещадно жарить в сраку - петр загнется от тоски . .
Будет что будет
Думаю, что будет война с целью окончательной зачистки Восточной Европы. Для растущего населения благополучной Западной Европы нужно больше жизненного пространства. План Ост называется.
Одессит
Я надеюсь, что реакция России, о которой так настойчиво предупреждают, это славное русское войско по левому берегу Днепра и мы, русские, на исконно русских землях от Одессы и до Харькова незамедлительно сможем вернутся домой в Россию-Матушку.
Отож
NATOвские базы на территории Украины превращают ее в мишень для ракет с обеих сторон. Оно нам надо?
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Ты трохи не въезжаешь! К примеру, у тебя на столе лежит платежка, тебе надо её сегодня оплатить, а пришёл идиот-губошлёп и навалил тебе старых платёжек за прошлый год(ы)! ВСЁ - ты не найдешь свою, сегодня, а завтра тебе уже будет штраф! Так понятнее. Вот примерно так учат пиндосы этих тварей тролей пропа_Хандонов хунты, как забивать херней форумы, чтобы только их читали! Ты думаешь, зря запор-заднемотор тут постит на 2 листа свои русофобные высеры - тоже самое, засрать народу мозги.
Гость
И желают отказаться от конструктивных двухсторонних отношений с Россией.
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи6ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи6ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи7ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи7ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи7ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи8ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи9ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи9ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1