Политикаdilo.net.ua11 июн.

У США розповіли, як боротимуться з корупціонерами в Україні

nk_hauz/-mbrtvhymv4qbdicutp_.jpg

Для цього задіють кілька санкційних програм та інструментів.

Боротьба з глобальною корупцією і порушенням прав людини в світі є пріоритетом в політиці США. Про це повідомив Ерік Вудхауз, заступник помічника Державного секретаря США з питань протидії фінансовим загрозам і санкцій Держдепу США під час прес-конференції Democracy in action: Zero corruption conference, пише zn.

За його словами, уряд США має достатньо інструментів для боротьби з цією діяльністю, від іноземної допомоги до двостороннього залучення, існує багато програм і політик щоб допомогти в боротьбі з корупцією, крім видимих, як публічні санкції або обмеження на в’їзд.

Вудхауз нагадав про те, що Байден випустив меморандум по боротьбі з корупцією, який вперше встановлює заходи по боротьбі з корупцією.

“Ми продовжуємо працювати в усіх аспектах антикорупційної діяльності. Але сьогодні хотів би зупинитися на одному інструменті з програми, яку курують казначейство і Держдеп, яка займається фінансовими санкціями і забороною на в’їзд у зв’язку з корупцією і серйозними порушеннями прав людини. Введення цієї програми передбачає три завдання: перше, ми прагнемо перервати і стримати порушення прав людини і корупцію за кордоном, друге, ми хочемо протидіяти тим, хто діє безкарно, і третє, ми також прагнемо просувати і захищати, і застосовувати міжнародні норми разом з нашими партнерами і союзниками”, – повідомив чиновник.

Вудхауз зазначив, що санкції це лише один інструмент в наборі, вони не можуть діяти в політичному вакуумі.

“Ми впроваджуємо цю глобальну програму санкцій, як і інші програми санкцій і програми підзвітності. Вони повинні впроваджуватися за допомогою дипломатів, іноземної допомоги та інших належних інструментів, що включає обмеження на в’їзд, розділ 7031 (С) від щорічного закону від Держдепу, який націлений на корумпованих чиновників”, – заявив представник Держдепу.

Він також зазначив, що недавнє зарахування українського олігарха Ігоря Коломойського в цей список набуло широкої медійної уваги в Україні та в усьому світі. В цей же список потрапив в 2020 році Володимир Плахотнюк.

“Ми боремося з глобальною корупцією, це основний пріоритет для США. Ми визнаємо, що уряди не можуть зробити це самі, роль громадянського суспільства в тому, щоб викривати корупцію, включаючи глобальну програму Магнітського”, – зазначив Вудхауз, додавши, що в уряді США високо цінують роботу українських журналістів і організацій, їх інсайди, які допомагають уряду США побачити тренди на місцях і допомагають розширювати можливості.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи