У світі організовуються два табори у способі протидії пандемії, – Безсмертний
Политикаglavcom.ua21 марта 2020

У світі організовуються два табори у способі протидії пандемії, – Безсмертний

«Зараз йде вироблення не тільки вакцини, а й тактики поведінки влади, людей» – дипломат

Дипломат Роман Безсмертний вважає, що Україна під час пандемії виглядає, як посттоталітарна держава з владою, яка хоче тоталітаризму.

Про це він розповів в ефірі програми «Тиждень з Марією Гурською».

«З моєї точки зору, ми об’єктивно не знаємо і насправді не розуміємо ситуацію. Якщо порівняти інші країни – європейські, азійські, то зараз йде вироблення не тільки вакцини, а й тактики поведінки влади, людей, органів місцевого самоврядування до таких випадків. А зазвичай війни завершувалися пандеміями, тому навряд чи можна назвати те, що зараз відбувається війною. Це предтеча серйозного протистояння в світі. Вже очевидно, що в світі організовується два табори по способу протидії пандемії і будь-якому лиху. Дуже багато країн вторять Китаю. Це вибудовується така собі диктаторська система, суть якої полягає у тому, що ми не знали, не знаємо і навряд чи будемо знати остаточні і точні дані: коли розпочалася пандемія в Китаї, як вона розвивалася, які жертви», – сказав дипломат.

За його словами, це такий блок країн, який виробляє вертикальну диктаторську тоталітарну модель протистояння. 

«Інші, які розуміють, що боротися з таким лихом лише системою державної вертикалі неможливо, то вони залучають, починаючи із громадськості, закінчуючи місцеве самоврядування, інститути демократичного суспільства»,- зазначив Безсмертний.

Він додав, що такі держави успішно протистоять пандемії.

«Зверніть увагу, які показники дає Великобританія. Як вона протистоїть і разом з нею скандинавські держави. Ми зараз виглядаємо, як посттоталітарна держава з владою, яка хоче тоталітаризму, і тому застосовує, з моєї точки зору, частково правильні, а частково безглузді способи протистояння пандемії», – зауважив дипломат.

Через спалах коронавірусу надзвичайну ситуацію оголосили у трьох областях – Чернівецькій, Житомирській, Київській та у місті Києві.

Натомість міський голова Чернівців 20 березня звернувся до керівництва країни з проханням ввести надзвичайний стан на Буковині.

Нагадаємо, станом на 23:00 20 березня в Україні було підтверджено 41 випадок зараження Covid-19. Зокрема, 10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області, один – у Київській, один новий випадок в Івано-Франківській області, один – у Харківській, один – у Львівській.

Ще один випадок захворювання на коронавірус у п’ятницю пізно ввечері вперше зафіксували на Тернопільщині.

Раніше у МОЗ заявили, що сподіватися на те, що вірус обійде Україну стороною, хибно.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ---------
    21 марта 2020
    Тоталитарый режим нада вводить а первую очередь в медицине,точное,педантичное соблюдение все мер безопасности санитарии эпидемиологии которые полностю обеспечены всем необходимым не на словах а на деле . и нужен постояный мониторинг медицины Руководителей которые занимаются очковтирательством менять.Это биологическая война и отрасль медицина должна работать по уставу военного времени.
    Ответить
Авторские статьи
Экономика4 минуты назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество12 минут назад
Веселые истории о нас
Геополитика2 часа назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?
События в мире2 часа назад
Подробности убийства Фахризаде
Видео2 часа назад
Открытым текстом 27.11.2020 - Анатолий Вассерман
Политика4 часа назад
Украинский либерально-националистический кадавр нежизнеспособен
Геополитика4 часа назад
«Раскол станет ещё глубже»: что стоит за словами Трампа о готовности уступить Белый дом Байдену
Политика15 часов назад
Юлии Тимошенко - 60. Карьера, скандалы, тюрьма и семья. Всё о главной женщине украинской политики 6
Политикадень назад
"Правый сектор создала СБУ". Что рассказал майдановец Пирожок, сидящий за решеткой в России