У Верховній Раді депутати збирають підписи за відставку уряду
Политикаparlament.ua9 дней назад

У Верховній Раді депутати збирають підписи за відставку уряду

Уже 80 нардепів підписали постанову

Народний депутат від партії "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що у Верховній Раді збирають підписи за відставку уряду.

Про це він написав у Facebook.

Гончаренко зазначив, що такий Кабмін потрібно відправляти не лише на ізоляцію, а й у відставку. За його словами, вже 80 народних депутатів підписали постанову щодо звільнення уряду.

Вимагаємо, щоб цей уряд пішов у відставку!, - написав політик.

Він заявив, що самодіяльність цього "студентського гуртка КВК" (уряду Зеленського - ред.) просто знищує країну.

Локдаун вихідного дня є нокдауном для всієї економіки, малого бізнесу та сфери обслуговування. Цій владі вже давно пора зняти корону з голови та почати боротися з коронавірусом, а не з підприємцями, які реально працюють, - наголосив нардеп.

За його словами, наразі влада бере приклад з Німеччини, США та інших країн, де дійсно посилили карантині заходи. Уряд забув уточнити, що там для бізнесу зробили податкові канікули, виплачують компенсації та роблять кроки на зустріч.

А у нас що? Терміново зачинили тисячі бізнесів по всій Україні та чхати хотіли на те, що десятки тисяч людей лишаються без роботи та без коштів для існування, - сказав депутат.

Гончаренко наголосив, що так не може тривати далі.

Нагадаємо, що 17 листопада Верховна Рада ухвалила проєкт постанови "Про своєчасне інформування громадян у разі посилення протиепідемічних заходів з метою належної підготовки до такого посилення".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.