Политикаfbc.ua13 июл.

У Верховній Раді ухвалили законопроект по перезапуску ВККС

nk_hauz/-meum2fkr-47yo2v305k.jpg

Під час засідання Верховна Рада ухвалила законопроект, що передбачає перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Зазначається, що 305 народних депутатів проголосували за ветований Володимиром Зеленським законопроект.

ВР ухвалила закон про внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи ВККС у цілому з пропозиціями президента.

Міністр юстиції запевнив, що Зеленський застосував право вето через окремі потреби у коригуванні тексту законопроекту. Проте, президент повністю підтримує ідею реформування та запуску ВККС.

«‎Президент повністю підтримує ідею реформування та запуску Вищої кваліфікаційної комісії суддів, однак у зв’язку з окремими технічними недоліками та потребою коригування у тексті, який був прийнятий Верховною Радою, застосовано право вето»‎ — зазначив Міністр юстиції.

Відтепер ВККС може розпочати роботу, якщо до її складу призначено щонайменше 11 членів із 16, але щонайменше шість з них має бути з числа суддів чи суддів у відставці. Закон передбачає пріоритет міжнародних експертів у Раді суддів і міжнародних експертів. Тобто під час прийняття рішення конкурсною комісією перевагу отримає та трійка, в складі якої будуть щонайменше два міжнародних експерти.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський ветував закон про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Також ми писали, що суди можуть не отримати повного фінансування у 2022 році.

💬 Последние комментарии
Артур Пирожков сын Блинкина
Лавров призвал Блинкина не позорить имя Пирожковых в России
Петров и Бошировка
Суд не смог избрать меру пресечения президенту Порошенко - президент попил из бутылки и умер... на крышке бутылки с лимонадом обнаружены следы НОВИЧКА
убили более 240 евреев
Польский дезертир назвал число убитых польскими солдатами на Польской границе евреев, переодетых под мигрантов и желающих покинуть страну. Ещё вчера они участвовали в подготовке переворота в Беларуси, а сегодня почему то стали не нужны 3ападу... Польский дизертир с позывным "Локаторный" раскрывает всю правду!
Лавров застегнул ширинку
«Анал.Лены Бер.боком... Приятно удивил многих» Вот чем запомнился первый визит главы МИД Германии в Россию
Елена
Не читай,я Роджера люблю,для него и ему пишу,моему козлоослику.
ALWAS
В Дании убили миллионы норок. Из-за подозрения. Любят только собак.
😂 😂 😂 😂
если "свахой" для принца Эн.дрю был Дже.фри с фамилией Эпштейн, то наследником Британской короны таки станет гражданин Израиля ! Вы просто не понимаете - ЭТО ДРУГОЕ Как говорится в прекрасной сказке британского писателя Кэролла Льюиса «Конь и его мальчик» - если Принц имел коня... это был бы номер... Если конь имел Принца - Принц наверно помер бы