Политика7days-ua.comApr 30

У ВР назвали дату розгляду відставки Степанова і кандидатуру на главу МОЗ

nk_hauz/-mzx8lscawvbc3ru-aae.jpg

Очолити Міністерство охорони здоров’я України може Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, однак є ще ряд кандидатур, які на засіданнях фракцій почнуть обговорювати після травневих свят.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Є кандидатура Ляшка, вона взагалі була на радарі. Деякі ще кандидатури… Я не можу вам казати, тому що якщо я вам зараз скажу, буде як завжди: два тижні будуть перемивати кістки бідним цим кандидатам, які, може, навіть не будуть кандидатами врешті-решт, але їм вже настільки перемиють кістки, що в них вже зникне бажання взагалі працювати в державній системі”, – сказав Арахамія.

За словами Арахамії, у сесійній залі ВР питання відставки міністра охорони здоров'я України можуть розглянути після 15 травня.

"Можливо, це буде просто попередження. Я не знаю, наскільки фатальним воно має бути, але я точно вважаю, що просто так переносити раз, два, три, чотири (вакцинацію - ред.) і не мати за це жодної відповідальності політичної... Бо міністр це політична фігура, це не менеджер... має нести політичну відповідальність", - сказав Арахамія

Раніше фракція "Голос" зібрала у Верховній раді 150 підписів нардепів за відставку Степанова і зареєструвала відповідний проект постанови. У "Голосі" прагнуть відставки чинного глави МОЗ  через незадовільні, на думку фракції, темпи вакцинації проти коронавірусу в Україні.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Чурка, болгары - ославяненные предки волжских булгар - тюрков. Русские - славяне. Как славянский язык может быть диалектом ославяненного? А хохлоту - ославяненные хазары, половцы, печенеги и прочая шушваль. Русь - свет. Русый (русский) - светлый. Как черножопые хохлы могут быть русью?
Кризис-2021 и Англичане
на картах Польщи и Княжества Литовского никогда не было Украины, даже сегодня в "столице" Европы - в Брюсселе - украина пишется через "0" - 0краине
Елена
Бебика не трогать, Валерий Бебик святой,хе.,брат Роджера по уму.
Елена
Козлоослик то шизофреник,не связывайся с ним,ты и так нампороге помутнения рассудка,а общаясь с ним не переступишь,а перепрыгнешь этот порог,скеп я тогда буду общаться?береги себя козлоослик для меня,и не пей много,это вредно.
Утиные истории
Булгария у тебя дома, а Болгария на Балканах... Скоро отвечать будете перед судом истории.
Весёлый Роджер
Ну що падлюка - всрался отвечать! А чаму? А тому що НЕЧЕГО!!! Тильки наивным селюка щирюкам можешь лапшу на уши вешать! Утконос пархатый!
Весёлый Роджер
А Булгария, то дэ така? Эй мудак пиСдун!