У ВР назвали дату розгляду відставки Степанова і кандидатуру на главу МОЗ
Политика7days-ua.com30 апреля 2021

У ВР назвали дату розгляду відставки Степанова і кандидатуру на главу МОЗ

Очолити Міністерство охорони здоров’я України може Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, однак є ще ряд кандидатур, які на засіданнях фракцій почнуть обговорювати після травневих свят.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Є кандидатура Ляшка, вона взагалі була на радарі. Деякі ще кандидатури… Я не можу вам казати, тому що якщо я вам зараз скажу, буде як завжди: два тижні будуть перемивати кістки бідним цим кандидатам, які, може, навіть не будуть кандидатами врешті-решт, але їм вже настільки перемиють кістки, що в них вже зникне бажання взагалі працювати в державній системі”, – сказав Арахамія.

За словами Арахамії, у сесійній залі ВР питання відставки міністра охорони здоров'я України можуть розглянути після 15 травня.

"Можливо, це буде просто попередження. Я не знаю, наскільки фатальним воно має бути, але я точно вважаю, що просто так переносити раз, два, три, чотири (вакцинацію - ред.) і не мати за це жодної відповідальності політичної... Бо міністр це політична фігура, це не менеджер... має нести політичну відповідальність", - сказав Арахамія

Раніше фракція "Голос" зібрала у Верховній раді 150 підписів нардепів за відставку Степанова і зареєструвала відповідний проект постанови. У "Голосі" прагнуть відставки чинного глави МОЗ  через незадовільні, на думку фракції, темпи вакцинації проти коронавірусу в Україні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дааа уж мелочь а приятно
Даааа! Темпы роста несущественны - газ - на 90% !!! Мелочь какая то!
Нержавеющая сталь
Не знаю, рассказывали об этом социальные психологи или нет, но нацисты долго не живут. Поэтому вопрос их вымирания - это вопрос ближайшего времени. Правда, в одной могиле с нациками будут и их жертвы. Жертвы - снизу, а нацики - сверху. Такая установка у хозяев нациков. Такая психология.
е
Дон решил кровати в борделе переставить?
е
Елена, так что на Украине с заботой о населении? Где ответ, трепло?
Укр
Да как вариант - хотят усложнить жизнь.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
двояко от статьи. с одной стороны ну и фиг с этой упоротой страной-пусть на себе прочувствуют то что сеяли по всему миру. а другая сторона - этот вирус расселиться по всему миру еще больше. может огородить их и пусть эти пауки в банке себя сами жрут...
Великие дела
Эта мадам обвиняет свидомых в том, что они настоящие фашисты. А сама она, получается, не настоящая.