У Яценюка визнали роботу Донецької ОДА незадовільною: Кіхтенко до відставки готовий
Политикаdn.depo.ua21 мая 2015

У Яценюка визнали роботу Донецької ОДА незадовільною: Кіхтенко до відставки готовий

Голова Донецької області Олександр Кіхтенко не згоден з висновками урядової комісії, яка визнала його роботу незадовільною, та готує свої зауваження. Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, про це він заявив під час своєї прес-конференції у Краматорську. «Я був у Києві та отримав цей висновок. В ньому комісія визнала роботу ОДА незадовільною. З фактами, які наведені у висновках, можна сперечатися - більшість зауважень стосується центральних органів влади, ОДА на ці процеси просто не має впливу», - підкреслив очільник області. Єдине зауваження, яке, на думку Кіхтенка, знаходиться в межах компетенції влади області - відсутність стратегії розвитку області. Втім, він запевнив, що цей документ вже затверджений розпорядженням губернатора й начав діяти. За його словами, він не розуміє, яким чином були зроблені ці висновки, оскільки комісія фактично не працювала на місці. «У Краматорськ до наших підрозділів приїхало аж два члена комісії, а з головою комісії я поспілкувався всього 30 хвилин», - розповів Кіхтенко. За його словами, підрозділи ОДА вже підготували свої зауваження й ґрунтовні пояснення щодо висновків комісії й спрямували їх до Кабінету міністрів. Щодо ймовірної відставки, яка може буди наслідком таких висновків комісії, то Кіхтенко сприймає таки перспективи досить спокійно. «Чи буду я працювати на цій посаді - це рішення Президента. Це рішення і буду виконувати. Зараз ОДА працює дуже напружено й свої завдання виконує. Але не все в нашій компетенції. Без допомоги держави ми нічого зробити не зможемо. Зокрема, це пов'язане з фінансуванням. Ми готові відновлювати інфраструктуру, будувати мости, дороги та будівлі. Всі необхідні документи вже у Кабміні, але грошей до цього часу немає», - відзначив Кіхтенко. Нагадаємо, що наприкінці квітня РНБО визнало незадовільним темпи будівництва укріпспоруд у Донецькій області та оголосило Олександру Кіхтенко догану. Також догану губернатору оголосив Президент України. Крім того, Кабінет міністрів озвучив ще низку претензій до донецького губернатора та створив спеціальну комісію для перевірки діяльності ОДА. Свої висновки комісія мала зробити за 2 тижня - цей строк сплив в середині травня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Русский с китайцем братья навек, Крепнет единство народов и рас. Плечи расправил простой человек, С песней шагает в космический век, Пyтин с Цзиньпинем слушают нас. Припев: Москва - Пекин, Москва - Пекин, Идут, идут вперёд народы За светлый труд, за прочный мир Под знаменем свободы. Слышен на Волге голос Янцзы, Видят китайцы сиянье Кремля. Мы не боимся военной грозы, Воля народов сильнее грозы, Нашу победу славит Земля. Бойтесь пиндосы, жвачку жуя, В наших колоннах людей до х.я. ….»
Весёлый Роджер
Ось то да - цэ особенности запизденской житти: "Пийду Ханка москаля пидстрелю! А если вин тоби? -Так менэ то за шо?" Сало не роняем - ровными шматами заховаем тай переховаем!
Весёлый Роджер
Да ладно тебе, на фоне произведённых всего Т-72 около 30 000 - ТРИДЦАТИ тысяч!!! - эти 30, ну как бы, даже и не подарок, это так, жест доброй воли! Зато запчасти будут закупать ужо за денежку. Хотя может и не так? Всё же Сербия - наш союзник.
тт
жесть...
тт
Глупая внешняя политика США может толкнуть их в объятия друг-друга...
тт
Щедрая страна Россия!))
Весёлый Роджер
Да уж конечно Шмуля_Елена, куда мне до тебя! До твоих продуманных и главное ВЫВЕРЕННЫХ доводов против оппонента, когда ты проигрываешь ему: «Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…» Особливо последнее – это главный твой ДОВОД в споре, про яйки и жинку! Ну и как апофеоз маразма – цэ вот ыщо твой ВЕСОМЫЙ довод: «Елена 13 сентября 2019 Значит гривна укрепляется, … А в это время в Орде доедают последних ёжиков,скоро на ужей и сверчков с саранчой перейдут.» Сала пиндоколонии мечтателей, ползущей с голой сракой до Эуропы раком!