У Зеленського чекають на сигнал від США щодо вступу України до НАТО
Политикаwww.depo.ua06 марта 2021

У Зеленського чекають на сигнал від США щодо вступу України до НАТО

В Офісі президента чекають на чіткий сигнал від США щодо членства України в НАТО

Таку заяву зробила під час дискусії з американськими і європейськими політиками заявила заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко, пише Depo.ua із посиланням на прес-службу ОП.

За її словами, посилення військового співробітництва між США та Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України.

"Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США і Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом", – зазначила Свириденко.

Вона додала, що сюди також входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам і системної пропаганди.

Зазначимо, що раніше очільник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна заслуговує стати частиною НАТО, тому що відстоює демократичні цінності. 

Нагадаємо, 27 лютого новий посол України в США Оксана Маркарова назвала просування ідеї вступу України до НАТО одним зі своїх пріоритетних завдань.

Водночас віце-прем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна до кінця року може отримати відповідь щодо можливості вступу до НАТО.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЕЕЕ
    06 марта 2021
    Щас кружевными труселями отсемафорят, ага...
    Ответить