У Зеленського на підписі указ про запровадження санкцій проти Нікарагуа - Стефанчук
Политикаua.interfax.com.ua01 февраля 2021

У Зеленського на підписі указ про запровадження санкцій проти Нікарагуа - Стефанчук

Президент України Володимир Зеленський, можливо, цього тижня передасть до Верховної Ради указ про запровадження санкцій проти Нікарагуа, який парламент має затвердити своєю постановою, заявляє перший заступник Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"У президента на підписі перебуває указ про запровадження санкцій проти Нікарагуа - це рішення Ради національної безпеки і оборони, і тому в разі підписання президентом цього указу потрібно буде забезпечити вимоги закону про внесення його на розгляд Верховної Ради протягом 48 годин", - сказав Стефанчук на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій та груп парламенту в понеділок.

Згідно із законом "Про санкції", рішення щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій щодо іноземної держави приймається Радою національної безпеки і оборони, вводиться в дію указом президента та затверджується протягом 48 годин з дня підписання указу постановою Верховної Ради. Відповідне рішення набуває чинності з моменту прийняття постанови та є обов'язковим до виконання.

Як повідомлялося, 10 листопада 2020 року Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з незаконним і неузгодженим візитом посла Нікарагуа в Росії Альби Асусени Торрес до Автономної Республіки Крим для вручення так званому "почесному консулу Нікарагуа в РФ із резиденцією в м. Сімферополі" Олегу Белавенцеву консульського патенту. Також у зв'язку з цим Україна розпочала процес застосування санкційних заходів відповідно до законодавства України.

"Міністерство закордонних справ України неодноразово попереджало нікарагуанську сторону про неприпустимість дій, які порушують суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Українська сторона розпочала процес застосування санкційних заходів відповідно до законодавства України і вживатиме у подальшому всі необхідні дії, передбачені законами України та нормами міжнародного права, для захисту суверенітету й територіальної цілісності нашої держави", - йшлося в заяві МЗС України.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Крым
    01 февраля 2021
    ЗЕдебилы, вы хоть знаете, где Никарагуа находится? И слово санкции выучили? Полный дурдом, в палате номер шесть, Наполеон в сговоре с Гимлером, не иначе.
    Ответить
💬 Последние комментарии
3020
Шмыгаль, ты сказочник. Конечно сейчас обещать можно все что угодно, чтобы прикрыть провалища в своей работе. Ведь ты точно знаешь, что тебя в кресле премьера не будет. Да, здравствует, власть профанов и трындоболов.
Просто поохожий
Та Степанов тот ещё Поц. В бытность его главой Одесской облгосадмтнистрации пригласили его на какое-то юбилейное мероприятие в российское консульство, так этот олень, вместо того чтобы просто отказаться, заявил :"Сначала Крым верните!". Думал, наверное, что они под козырек возьмут и побегут исполнять, дебил. В консульстве пальцем у виска покрутили и махнули рукой. Видать хорошо ему пиндосы мошонку в тиски зажали, раз он так истерии за Спутник V.
3020
Зешмуля, ЧМО, безвольная кукла, трепехающаяся при вхождении в него кукана дядюшки Сэма.
3020
Как горланил Кеша: Свободу, попугаям! Свободу...
3020
Кто не хочет регистрировать Спутник, будет излечен Новичком.
3020
Нынешний хозяин офисного президента ЗЕ, Ахметка, его руками бороться с конкурентами за денежные потоки. Ну, а ЗЕклоун, тешит свое самолюбие, Наполеон, не иначе. Ну, а треуголку Наполеончика, теребит Мандель, а затем эзоповым языком хвалит его в СМИ.
Кот Матроскин
Вот теперь-то на выборы я точно не пойду...