Политикаaspi.com.ua13 сент.

У Зеленського висловили бажання провести зустріч в Нормандські форматі і назвали умови

nk_hauz/t8FfWbSng.png

Президент Володимир Зеленський готовий зустрітися Нормандське форматі. Він сподівається, що коли захід відбудеться, це призведе до конкретного результату.

Питання проведення нормандського саміту ще не наважувався на рівні лідерів країн-учасників. Про це 13 вересня повідомив на телеканалі "Дом" преccекретар президента Сергій Никифоров.

У разі, якщо зустріч відбудеться, українська влада має намір використовувати все максимально для того, щоб був досягнутий якийсь конкретний і вагомий результат. У цьому форматі є постійний контакт між сторонами.

Він додав, що зараз питання проведення чергового нормандського саміту вирішується переважно на рівні радників і дипломатичних відомств. Зараз Росія не прагне обговорювати ситуацію в Україні і ігнорує міжнародні норми і планує захопити нові українські землі.

ASPI news повідомляло, Зеленський заявив, що потрібно міняти склад Нормандського формату. МЗС України закликав партнерів України "душити" Росію, щоб повернути її до конструктиву в "нормандської форматі".

💬 Последние комментарии
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?