Политикаznaj.ua6 янв.

У Зеленського визнали підтримку з-за кордону

Український комік Володимир Зеленський заявив про свою участь у передвиборній гонці в новорічну ніч. І за кілька днів нового року у нього вже набралося кілька сотень тисяч людей, які готові його підтримати.

Про це повідомляється на сторінці Зе!команди в Facebook. В співтоваристві відзначають, що запити приходять навіть з-закордону. Крім того, в мережі відзначили, що більша частина тих людей, які готові приєднатися до лідера "95 кварталу" - це молодь, студенти. Крім них, реєстрацію пройшли багато IT - і діджитал-фахівці, топ-менеджери і юристи, власники бізнесів та маркетологи, дизайнери та копірайтери, водії і навіть охоронці.

"Найбільше наших прихильників у Києві, Київській, Львівській, Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Вінницькій, Полтавській і Черкаській областях. 65% бажаючих долучитися – з міст і містечок. Кілька тисяч учасників команди проживають за межами України, але готові допомагати нам з Польщі, Австралії, Великобританії, США і Туреччини. Спасибі, що ви з нами! Обіцяємо кожному і кожній своє зворотний зв'язок! Далі – цікавіше!", - пояснили в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що шоумен Володимир Зеленський планував своє політичне майбутнє не менше року і врахував негатив образу олігарха. Зеленський, який у новорічному телеефірі заявив про висунення своєї кандидатури на пост президента України, виношував цю ідею давно і старанно готувався до такого кроку. І свою партію "Слуга народу" шоумен зареєстрував рік тому не просто так. На його думку, команда шоумена цілий рік робила соціологічні виміри і підраховувала тих, хто готовий голосувати "проти всіх". Політолог не виключає і того, що Зеленський інформував про своїх дослідженнях електорату бізнесмена Ігоря Коломойського і обговорював з ним своє висунення.

💬 Последние комментарии
Елена
Парубий ,ТаняЧорновол и Виталик твой уровень козлоослик,ты не аыше их.
Елена
Я среднестатистическая украинка я всегда это писала козлоослик,не умная ,а обычная , сколько раз это повторять,а ты тупой, недалёкий тип,если там рубишь в технике и знаешь пару фраз на трех иноязыках это не делает тебя умным,пойми это несчастное,вот и всё что я хотела сказать.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ..
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ...
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
Весёлый Роджер
Правильно ... "...но от тайги до британский морей, Русская армия всех сильней!..."
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро куйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Весёлый Роджер
ДАЕШЬ ГАЗ у Эуропе по 3000 евро!!! А по ПЯТЬ? А куда пропали пиндосные газовозы - кто бачил? А скики же было ору у этих наёмных пропа_Хандонов про пидтримку от пиндосов! Мол не нужен Европе рассейский Газ, так писал Шмуля, старый пыдарас! Скики же Газ будэ на эвро-Хабах для щирых холопов, с учётом неуёмных аппетитов их воров-керивников? Ось цэ пытання - ЖЕСТЬ! Но нычого - Хлавное шо? Шо вы ни пид москалями! Що вас грабят патриотичные та щирые бандиты! Сало не уронили?