Политикаzik.ua19 янв.

У ЗМІ нагадали, хто допоміг Гончаруку зайняти місце прем’єра

nk_hauz/-lywnqw0djfybnw7s32u.jpg

Спочатку Абромавичус був одним з претендентів на пост глави Кабміну

Глава держконцерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус активно просував і підтримував призначення Олексія Гончарука прем'єр-міністром України.

Про це йдеться у інтерв'ю литовському виданню 15min, яке дав у листопаді 2019-го глава Укроборонпрому.

Про участь Абромавичуса у формуванні уряду згадали після опублікованих прослушок наради Гончарука з іншими чиновниками. На ньому вони обговорювали, як будуть дурити президента Володимира Зеленського.

За словами Абромавичуса, спочатку він був одним з претендентів на пост глави Кабміну.

"Ми говорили з Зеленським про посади прем'єр-міністра, я виклав йому вимоги і бачення, але він вибрав мого колишнього колегу (Гончарука, - ред.)", - відзначав він.

При цьому директор Укроборонпрому підкреслив, що підтримує вибір президента, і назвав цей уряд "наймолодшим в історії".

Раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

💬 Последние комментарии
Штокман
Русских иногда называют белыми неграми... Но они и не белые и не негры. Мне негры больше нравятся чем русские.
Штокман
Нет негров - нет ост-балтов. Ост-балты от негров произошли. Это неудачное производное. Ты знаешь об этом?
Игбун Хохлов
Хохлы и нигеры должны знать свое место. https://s.fishki.net/upload/users/2017/08/22/385047/20f81ab58db8429366224e8d206895f3.jpg
Негритос
нет негров,нет расизма.
кипчак
Никто не может поставить под сомнение, что расцвет Украины был при Петре первом (при Мазепе). Только Мазепу за хитромудрость и то что он отправлял на стройку украинцев, за предательство и нелюбовь современников ,сделали героем Украины, а Петра клянут на чем свет стоит. Разбирться и разбираться, учить и учить историю еще только предстоит украинцам. Пока лучше всего "разбираются" в украинской истории замордованные поляками и немцами галичане, которые питали и питают ненависть к любой власти, что чужой, что своей, но у них под соусом любви каждый раз получается рзрушение Украины. А что еще им скажут со временем поляки, тоже вопрос. Все течет, все изменяется
Шериф
А проблемы шерифа не волнуют индейцев.
Шериф
Хороший ост-балт - мертвый ост-балт. И проблемы индейцев шерифа не волнуют.