Україна допомагає розвивати ефективність Сил швидкого реагування - НАТО
Политикаwww.ukrinform.ua30 июля 2020

Україна допомагає розвивати ефективність Сил швидкого реагування - НАТО

Україна є дуже важливим партнером для НАТО, тому що робить великий внесок не лише в операційну складову Альянсу, а й допомагає йому розвивати ефективність Сил швидкого реагування та інших важливих підрозділів.

Про це повідомила командувачка надводних сил у морському командуванні НАТО Жанетт Моран у програмі «Насправді: Світ» на телеканалі «ДІМ».

«Україна - дуже важливий для нас партнер, тому що ви робите величезний внесок не лише в операційну складову Альянсу, а й також допомагаєте нам розвивати ефективність Сил швидкого реагування та інших важливих підрозділів. Тому що ситуація у світі така, що при виникненні кризи в тій чи іншій точці земної кулі може знадобитися застосування військової сили», - сказала вона.

За словами Моран, проводячи спільні навчання з Україною, НАТО не лише збільшує взаємодію між збройними силами, а й отримує підготовку для можливого ведення військових дій у Чорноморському регіоні. Тому в разі виникнення гострої ситуації інтеграція військових сил потребуватиме набагато менше зусиль і часу.

«Роль НАТО і його окремих членів у тому, щоб сприяти поліпшенню якості військового командування: для цього ми проводимо навчання і надаємо військову освіту українським військовим. І ці навчання в Чорному морі чудово допомагають нам у досягненні цієї мети», - підсумувала командувачка надводними силами в морському командуванні Альянсу.

Військові моряки з восьми країн за участю НАТО взяли участь у навчаннях Sea Breeze-2020 у Чорному морі, в тому числі 26 кораблів, 19 літаків і близько 2 тисяч військових.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать