Политикаwww.ukrinform.uaJul 16

Україна готується укласти оборонну угоду зі США — Верещук

nk_hauz/-meinpqgmsitlh6hw3et.jpg

Україна та США можуть укласти оборонну угоду, що стане сигналом про зміцнення співпраці між країнами та гарантує Україні безпеку. 

Про це в ефірі телеканалу "Дом" повідомила народна депутатка (фракція "Слуга народу") Ірина Верещук, передає Укрінформ.

"Ми сподіваємося на підписання оборонної угоди із США, а таке можливо. Зараз триває напрацювання рамкових пунктів такої угоди", — сказала вона.

Верещук зазначила, що Україна вже отримує досить допомоги від США, але угода закріпить і підсилить стратегічне американо-українське партнерство у галузі оборони.

"Так, допомога вже є — санкції, політична підтримка,"айленди "(патрульні катери, — ред.), "джавеліни" (протитанковий ракетний комплекс, — ред.)... Але ми повинні відчувати, що ми маємо партнера, стратегічного партнера, з яким у нас є оборонна угода, яка допоможе нам забезпечити безпеку", — переконана вона.

Парламентарка наголосила, що питання захисту України від російської агресії не може розглядатися поза контекстом безпеки всього Європейського регіону, оскільки країна є "воротами" до Європи.

"Ми у центрі Європи. Не можна відгородитися від нас. Не можна навіть, щоб хтось у своїх запалених мізках сказав, що, наприклад, нехай Росія має вплив, ми не звертатимемо на це уваги. Зараз так уже не працює політика. Ми всі — один великий будинок. І нам потрібно розуміти, що кордони України з Росією — це кордони Європи. Але є люди, є політики, експерти, які закривають очі, й не хочуть визнавати реальність. Але, слава богу, що є багато політиків, експертів, які розуміють реальність", — відзначила Верещук.

Як повідомляв Укрінформ, заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква заявив, що Президент Зеленський під час свого візиту до Сполучених Штатів планує обговорити з керівництвом США широкий спектр двосторонніх відносин. Йтиме мова, зокрема, про безпеку та оборону, а також про ситуацію в Донецькій та Луганській.

💬 Последние комментарии
е
че ж молчишь,а брехло???
е
сомневаюсь, что он способен.. так же как и Елена.... только бред свой националистический тут постит, а при простых вопросах сразу в кусты...
Елена
Сосёшь ты,высасуешь,вон как дупу рвешь за Мишу и Борю которые сделали Россию такой великой,утирайся ушлепок.
А НЕ ТЫ ЛИ УБИВАЛ. "кАМЕНЯР"?
Ты так подробно описываешь это событие, как будто сам при этом присутствовал! Такие подробности описать мог только очевидец преступления (а было ли оно?)! Наверняка это преступление совершили украинские фашисты батальона "Айдар", возможно, ты и убивал мальчишку!!!
Весёлый Роджер
«На Украине призвали готовиться к вторжению России.» Гроши у щирюка нЫ пахнуть! Тому що, як писал Шмуля, хлавное правильно при_сосаться! «Шел 7-й год "войны". ЗАЗ начал выпуск Lada Largus, Vesta, XRay от клятого агрессора! Седан Lada Vesta украинской сборки в базовой комплектации с 1,6 л бензиновым двигателем мощностью 106 л.с. и с 5-ступенчатой механической коробкой передач стоит от 281 820 грн. Модели зовут: Заз Агрессор, Заз Ватник и Заз Сепар.» «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
----
Принял!
Весёлый Роджер
У РФ на октябрь 2021г -«Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн, у щирых - 19.80 грн - в ДВА раза!!! АЛЛЕ пыдарас ШМУЛЯ, отвечай тут падла!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн» у щирюков - 21.89 грн - в 1.5 раза, тоже до хера! Эй Каменюки гивнюки та Шмули Срули, ну и дэ та ваша житница Союза? А был ли мальчик? Даже и это проЭбали, эбаные пиндосные холуи, тильки что и можете - то сосать панськие фуи!