Україна і Канада підпишуть угоду про мобільність молоді
Политикаura-inform.com08 марта 2020

Україна і Канада підпишуть угоду про мобільність молоді

Канада і Україна мають намір підписати двосторонню угоду про мобільність молоді, яка полегшить можливість працевлаштування за кордоном. Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Завдяки підписанню даного документа молодь двох країн зможе за спрощеною процедурою поїхати на навчання. "Ця угода, яка повинна дозволити молодим українцям по легшою процедурою поїхати на термін до року в Канаду на навчання і, навчаючись, працювати. Аналогічно для молодих канадців, які хочуть приїхати сюди", - сказав Шевченко. Посол розраховує, що угоду підпишуть в поточному, 2020 року оскільки сторони вже "на фінішній прямій" розробки документа.

Посол розраховує, що угоду підпишуть в поточному, 2020 року оскільки сторони вже "на фінішній прямій" розробки документа.

Влада Канади виділять 20 млн доларів на дослідження з вивчення коронавируса нового покоління COVID-19 і пошук вакцини від хвороби.

2 комментария

Написать комментарий
 • гость
  08 марта 2020
  Особо умиляет, что "угода" позволит и молодым канадцам, при желании, приехать в Украину учиться и работать. Здесь, в Краине. что, есть рабочие места и приличное обучение?
  Ответить
 • гог
  09 марта 2020
  а безвиз когда?
  Ответить