Политикаua.interfax.com.ua3 февр.

Україна і Швеція обговорили питання співпраці між країнами щодо розвитку децентралізації

nk_hauz/-mszklzdvu43zxgtvaaf.jpg

Україна і Швеція у вівторок обговорили питання співпраці між країнами щодо розвитку подальшої децентралізації, повідомив міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

"Сьогодні на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тібергом домовилися продовжити нашу ефективну співпрацю з розвитку мережі ЦНАП та інших напрямів децентралізації. Також дійшли згодити про початок співробітництва у сфері регіональної політики", - написав Чернишов на своїй сторінці в Facebook у вівторок увечері.

Він подякував шведських партнерам України за багаторічну підтримку та бажання продовжувати її на новому рівні.

Також Чернишов відзначив, що за період з 2018 р до 2021р Швеція надала підтримку Україні на суму понад 200 млн шведських крон у рамках проектів міжнародної технічної допомоги. "Робота кожного з них направлена на конкретний напрям децентралізації: від експертної участі в розробці концепції втілення реформи на місцях і до створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг і навчання їх персоналу, який тепер надає українським громадянам кваліфіковані послуги", - додав він.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Я одного не понимаю, а шо не оруть - "Овощь созрел!" Чаму не по форме одеты - не у кружевных як у Шмули труселях? И никто не скакал? А ... ну да понимаю ... - Хoxлу не платють, xoxoл - Не скачет!
Весёлый Роджер
Какой ты Шмуля на фуй житель Украины, если не можешь правильно написать слово - ПИДСРАЧНИК! Тот НеЕлен спецом ошибся, а ты МУДАК повторил! Здорово он тебя пидловил! Давай спивати Шмуля, влада меняется.... "Як я сиду на пидсрачник, та як зроблю писню, Щобы зараз уси рагули на гилях повисли!(С)"
Весёлый Роджер
Так ты же Шмуля него у дупу себе засунул - ты же склеротик сам об этом писал! Это ВСЕ тут уже прочитали! Ну ты и ТП+ДБ!!!
Весёлый Роджер
Шмуля - это ТВАРЬ дрестливая и брехливая! Никуда он НИКОГДА не пойдёт! Кац же предлагал всегда сдаться! Кроме как с рассейским флагом, перед домом, та распевать будет "Союз нерушимый..." Такая вот эта жидярская вороватая гнида!
Весёлый Роджер
Помнится как на майдане орали - вот мол придут к нам пиндосы и отменят или сделают минимальные ВСЕ налоги для ФОПовцев! Вот же мудаки наивные! Ну що здобыли бизснес вид рагулей та жидив? Нас_какались....
Весёлый Роджер
ВСЕМ молчать!!! Тут ругаться и матюгаться может тильки дупоизранный пархатый Шмуля Писдунович! Него дупу паны пиндосы избрали та за гроши него отэбали! И не спорьте с ним!!! Бо Шмуля всегда Прав, даже коди и НЕ Прав! «Елена – 11 сентября 2020 - Нахую тебя крутить будут как на карусели и не тебе вафельному батончику чужой спермы ротяку рабочую,с дырявым рабочим очком на меня нехорошие слова говорить ,иначе ебало таки накрошат,от души и со всей злости,и не спрятаться тебе не скрыться под своим прокси?ты понял недоебаный?» «АлХимик -25 января 2019- Чи идиотка, чи просто непроходимая дура. И одно говно вместо мозгов. Да-да, правильно, это ты Елена.»
Елена
Подсрачники любит Роджер,ему нравятся эти ролевые игры, извращенец хренов,он этим на кофе в Париже зарабатывает.хе.