Україна хоче отримати статус спостерігача в Організації ісламського співробітництва – МЗС
Политикаwww.ukrinform.ua08 декабря 2020

Україна хоче отримати статус спостерігача в Організації ісламського співробітництва – МЗС

Українські дипломати під час консультацій з МЗС Туніської Республіки порушили питання отримання нашою державою статусу спостерігача в Організації ісламського співробітництва.

З посиланням на пресслужбу МЗС, консультацій проводилися на рівні керівників структурних підрозділів.

Зазначається, що сторони обговорили практичні кроки для активізації розвитку українсько-туніського співробітництва в політичній, торговельній, інвестиційній та освітянській сферах.

«Делегація України висловила сподівання на підтримку Тунісом українських ініціатив в ООН. Окремою темою консультацій стало отримання нашою державою статусу спостерігача в Організації ісламського співробітництва», - йдеться у повідомленні.

Україна також запросила Туніс до участі в установчому саміті Кримської платформи.

Туніська сторона підтвердила налаштованість на подальшу розбудову двостороннього співробітництва з Україною і висловила зацікавленість у довгостроковій співпраці у сфері забезпечення продовольчої безпеки і підписанні найближчим часом угоди про преференційну торгівлю між обома країнами, проєкт якої нині опрацьовується на експертному рівні.

Представники України та Тунісу також обговорили підготовку до проведення Четвертого засідання Міжурядової українсько-туніської комісії з питань торговельно-економічного та технічного співробітництва. Сторони домовилися про проведення у першому кварталі 2021 року консультацій у форматі відеоконференції на рівні секретаріатів національних частин згаданої комісії.

Як поінформували в МЗС, останній раунд політичних консультацій між МЗС України та Туніської Республіки пройшов у жовтні 2018 року у місті Туніс.

Загальний обсяг торгівлі товарами і послугами між Україною та Тунісом за січень-вересень 2020 року склав 307,6 млн дол. США. Український експорт становив 298,4 млн дол. США, а імпорт з Тунісу - 9,2 млн дол. США.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.
Весёлый Роджер
Шмуля ты пропустил эту новину - шо так? Шо болезный, тебе "только Заратустра не позволяет"? А..., ты всрался з перэляку, коди фамилии щирых олигархов бачишь! Вот ты мерзость продажная!
Весёлый Роджер
Оху.нная щирая логика! Так как в России плохой капитализм, то свидомым эуропеидам надо стать предателями и пидставляя Западу дупу, смокчать и драить сортиры мечтая о швыдком панувании за счёт панов. Во логика!!! Просто Жесть!!! Не побачил, а дэ тут труд на благо своей страны? Шо нима? Ну тады ой! Шмуля ты дэбил - мудак, всё ясно с тобой!
тт
пипец
nn
)