Україна хоче повної інтеграції до ЄС — Зеленський
Политикаwww.ukrinform.ua23 сентября 2020

Україна хоче повної інтеграції до ЄС — Зеленський

Президент Володимир Зеленський запевнив, що Україна прагне повної інтеграції до Європейського Союзу й бажає отримати від ЄС чітку, ясно сформульовану перспективу членства.

Про це він заявив в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

"Україна хоче повної інтеграції до ЄС. Ми – європейська країна й можемо багато чого дати Європі, працюючи спільно, від ситуації в Україні залежить чимало на Європейському континенті, тож було б логічно, якби Україна стала повноправним членом Європейського Союзу. Ми прагнемо отримати від ЄС чітку, ясно сформульовану перспективу членства для України. Для українців важливо, що Євросоюз визнає та підтримує наші прагнення", - сказав Зеленський.

Президент також підкреслив, що Євросоюз – ключовий партнер у питаннях відновлення суверенітету та територіальної цілісності й підтримки реформ в Україні.

Він, зокрема, нагадав, що з часу підписання Угоди про асоціацію ЄС став головним торговельним партнером України, частка якого становить вже понад 40% зовнішньої торгівлі, а від початку безвізового режиму у 2017 році українці здійснили 50 мільйонів подорожей до країн Євросоюзу.

Водночас глава держави розповів, що зараз Україна працює над тим, щоб максимально використати потенціал Угоди про асоціацію для подальшого поглиблення інтеграції з ЄС, а також адаптувати торговельну частину Угоди до сучасних економічних реалій.

За його словами, це буде однією з важливих тем Саміту Україна – ЄС 1 жовтня у Брюсселі.

Президент Володимир Зеленський 24 вересня планує відвідати з офіційним візитом Словаччину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Повторно требуешь адрес.. И тут же заявляешь что ничего не просишь... Раздвоение личности на лицо..плюс склероз прогрессирующий.. Лечись, галоперидольчик проколи курсом, валерьяночки попей...
е
ТВОИ лично слова были о том что ТЫ боишься, поэтому и не называешь адрес той самой заправки! Повторяю ещё раз, если у тебя склероз, не означает, что он у остальных.... Лечись...
Елена
Твой адрес маладая Ленка сосалка с окружной- придорожная канава .
е
Т.е. читать ты тоже не умеешь.. Выплата налогов в бюджет Украины ТОБОЙ лично.. И кто ты после этого? Даже прочитать не в состоянии...
Елена
Я ничего не боюсь, дурачок.А свой написать не желаешь?Я не прошу,не надо писать,тебе же лучше будет,кому положено знать ,те и так знают .
Елена
Я же писала,с теми странами у которых есть соглашение о пенсионных налогах и ониработт там официально,там идёт налоги в Украину,а в других случаях нет, сколько можно писать это.
УКР
Хоть в чем то мы первые. А еще по падению уровня жизни.