Политикаwww.unn.com.ua19 июн.

Україна хоче відновити механізм міжміністерських експертних консультацій з Німеччиною

nk_hauz/-mabbeomtnqvhszi1ftt.jpg

Міністерства закордонних справ України та Німеччини мають відновити механізм міжміністерських експертних консультацій. Відповідне питання порушив заступник міністра Єгор Божок у ході телефонної розмови з державним секретарем Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Мігуелєм Бергером, передає УНН із посиланням на пресслужбу МЗС України.

"Зовнішньополітичні відомства України та ФРН мають відновити механізм міжміністерських експертних консультацій", - цитує Божка пресслужба.

Повідомляється, що під час розмови замміністр привітав німецького колегу з призначенням на посаду державного секретаря. Сторони висловили інтерес у всебічному поглибленні двостороннього співробітництва не лише на рівні міністерств, але й з усього спектру двосторонніх відносин. Божок запросив Мігуеля Бергера відвідати Україну, як тільки дозволить ситуація навколо пандемії COVID-19. Співрозмовники також обговорили візит в Україну федерального міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, в тому числі їх спільну поїздку на Донбас для ознайомлення з безпековою, гуманітарною та соціально-економічною ситуацією, спричиненою агресією РФ.

"Божок подякував німецькій стороні за фінансову та технічну допомогу Україні, висловив сподівання на якнайшвидше узгодження сторонами усіх технічних питань з метою отримання Україною від ФРН допомоги в обсязі 150 млн євро на подолання наслідків епідемії (пандемії - ред.) коронавірусу в Україні", - зазначили також у МЗС.

Нагадаємо, Україна отримала 500 млн євро макрофінансової допомоги ЄС у вигляді позики, погасити яку потрібно до червня 2035 року.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.
Елена
Мы Луночка разные люди,нет ипостасей , правда....вэвЯселый не ВеРит...,беда...