Политикаglavcom.ua22 дек.

Україна хоче взяти участь у саміті НАТО в 2022 році

nk_hauz/f085SxTng.jpeg

На саміті Україна може отримати перспективу із конкретними датами На думку президента Зеленського, Україна може отримати сигнал щодо членства в НАТО на саміті, який відбудеться наприкінці червня 2022 року. Альянс може запросити офіційний Київ до участі в заході. Про це інформує «24 канал». Про це президент України повідомив в резиденції «Синьогора», що на Івано-Франківщині. Тут відбулась загальна нарада послів, а напередодні зустріч глав держав «Люблінського трикутника». Зеленський наголосив, що його сподівання щодо такого рішення НАТО – цілком серйозні. Мовиться про участь у саміті у Мадриді влітку 2022 року. «Для нас важливо, щоби Україна там була присутні у тій чи іншій якості, а також щоби ми мали конкретну перспективу. Підкреслю, конкретну. З датами, або часовим проміжком, упродовж якого нас хочуть бачити у Альянсі, – пояснив Зеленський. Нагадаємо, НАТО не обговорюватиме з Росією сфери впливу – Столтенберг. Раніше Росія пригрозила НАТО війною. Напередодні Вашингтон підтвердив право України на вступ до НАТО. Також Генсек НАТО виступив проти тиску на Україну щодо вступу в Альянс.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо