Политикаwww.ukrinform.ua21 мая

Україна на Генасамблеї ООН засудила обстріл Ізраїлю з боку ХАМАС

nk_hauz/-madrpovz8pfsypwmbew.jpg

Україна рішуче засуджує цільовий ракетний обстріл ізраїльської території терористичним рухом ХАМАС та іншими бойовиками в секторі Газа.

Як передає власний кореспондент Укрінформу, про це йдеться в заяві української делегації на Генеральній Асамблеї ООН щодо ситуації на Близькому Сході, яку зачитав на засіданні ГА в четвер постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

«Ми рішуче засуджуємо ескалацію на Сході Єрусалиму, Газі та Західному березі та його околицях, яка призвела до численних жертв цивільного населення, серед яких жінки, молодь та діти. У зв'язку з цим Україна рішуче засуджує цільовий ракетний обстріл ізраїльської території ХАМАСом та іншими бойовиками в Газі. Також нас непокоїть повідомлення про запуск ракет із території Лівану та Сирії», - зауважив Кислиця.

Зазначається, що українська делегація визнає право Ізраїлю на самозахист та нагадує про заклик Президента України припинити ескалацію.

У заяві наголошується, що Ізраїль має право захищатися від масових ракетних обстрілів і що «усі сторони, проводячи воєнну операцію, мають вжити всіх необхідних запобіжних заходів, аби забезпечити захист цивільного населення, особливо жінок та дітей».

Україна глибоко стурбована повідомленням про те, що ХАМАС використовує цивільну інфраструктуру для своїх операцій, наголосив Кислиця.

Із урахуванням поточних подій у секторі Газа з населенням близько 2 млн осіб, більше як тисяча з яких є громадянами України, українська делегація закликає всі зацікавлені сторони надати негайний гуманітарний доступ та забезпечити вільне безперешкодне пересування допомоги, товарів і людей.

Україна, нагадав Кислиця, послідовно підтримує принцип урегулювання конфлікту на основі підходу «дві держави для двох народів», при якому Ізраїль і Палестина співіснують у мирі та безпеці.

За його словами, «Україна постійно і твердо захищає повагу до міжнародного права всіма і всюди, оскільки сама відчуває трагічні наслідки порушення його норм».

Як повідомляв Укрінформ, 20 травня Армія оборони Ізраїлю повідомила, що з сьомої години ранку з сектору Газа по Ізраїлю було випущено 299 ракет.

Уряд Ізраїлю за підсумками засідання ради безпеки Ізраїлю підтримав рішення про припинення збройного протистояння з рухом ХАМАС у секторі Газа. Очікується, що перемир'я розпочнеться у п'ятницю, 21 травня.

7 травня після завершення молитви на Храмовій горі в Єрусалимі палестинці закидали камінням ізраїльських силовиків. Ті застосували гумові кулі, світлошумові гранати та сльозогінний газ.

Після цього бойовики організації ХАМАС, яка контролює сектор Газа, завдали масованого ракетного удару по Ізраїлю. Повідомлялося про 10 загиблих унаслідок обстрілу.

Ізраїльські військово-повітряні сили завдали у відповідь авіаударів по цілях у секторі Газа.

За оцінкою ВООЗ, у секторі Газа загинули 222 особи, ще 6 046 осіб травмовані.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...